جستجو

فراخوان پانزدهمین جشنواره فیلم دانشجویی نهال منتشر شد.

■ مهلت: ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ■

به گزارش هنرآنلاین بر اساس خبر منتشر شده در هنرآنلاین، این مسیری پانزده ساله است که هنوز هم شبیه روز اول به نظر می‌رسد، منفصل، منفرد و بیگانه و هم پانزده سال است که ما دانشجویان حرف‌های خودمان را می‌زنیم به اسم نهال، جشنی می‌گیریم به بهانه سینما و فیلم، به رسم دانشجویی و به رسم رفاقت. پانزدهمین دوره‌ جشنواره‌ فیلم کوتاه دانشجویی نهال با استناد به سینمای مستقل برگزار خواهد شد.

به اعلام دبیرخانه جشنواره، آثار ارسالی در سه بخش فیلم کوتاه (مستند، داستانی، تجربی، انیمیشن و فیلم هاى سال اولی)‌عکس فیلم پوستر فیلم به داوری گذاشته خواهند شد. هم‌چنین جشنواره نهال برای سومین سال با میزبانی از فیلم‌های دانشجویان دانشگاه‌های معتبر جهان، بین المللی برگزار می‌شود.

مهلت ارسال آثار به جشنواره از دوشنبه ۳۰ بهمن ١٣٩۶ تا ۳۰ فروردین ١٣٩۷ خواهد بود. شرکت‌کنندگان می‌توانند پس از ثبت‌نام اینترنتی در سایت، آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی: چهارراه ولیعصر، روبه‌روی پارک دانشجو، کوچه بالاور، پلاک ٢، ساختمان معاونت فرهنگی دانشگاه هنر، طبقه ى پنجم، دبیرخانه جشنواره نهال ارسال کنند. لازم به ذکر است ثبت‌نام اینترنتی از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه آغاز می‌شود و تمامی آثار ارسالی پیش از دریافت در دبیرخانه، باید در سایت ثبت شده باشند.

این جشنواره قصد دارد که بسترهای مناسب را برای نمایش مسیر دانشجویانی فراهم کند که جدا از سینمای بدنه هستند. نهال از ابتدا در جهت ایجاد محیطی قدم برداشته‌است که در آن امکان گفت‌وگو، رقابت و یادگیری وجود دارد و صدای دانشجویان به گوش دیگران می‌رسد. پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه نهال به دبیری متین احمدی با حضور داوران سرشناس عرصه سینما در خرداد ماه سال ۱۳۹۷برگزار خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، آشنایی با قوانین و ثبت نام در جشنواره به سایت www.nahalfestival.ir  مراجعه کنید.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه