جستجو

فراخوان پنجمین رقابت بین المللی طراحی گروه «ITS LIQUID» سال ۲۰۱۷ به روزهای آخر نزدیک می شود.

■ مهلت: ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ■

گروه «ITS LIQUID» پنجمین فراخوان بین المللی رقابت خود را با موضوع آزاد برای همه هنرمندان، معماران، طراحان و طراحان مد و فشن منتشر کرده است. این رقابت فرصت مناسبی برای نشان دادن آثار شما در گالری ها و فضاهای هنری در با نفوذترین شهرهای جهان است. با شرکت در این رویداد، شما می توانید برنده شرکت در نمایشگاه های هنر معاصر در ونیز در طول «شانزدهمین دوسالانه معماری»، در نیورویک، بوگوتا، بوئنس آیرس، مصاحبه و مقالات برجسته در نشریات . پلتفرم های ویژه، و قرارداد یک ساله برای ارائه اثر در گالری های تأثیرگذار هنری بشوید. این رقابت با همکاری یک هیئت داوری شاخص متشکل از هنرشناسان شناخته شده، گالری داران، طراحان فشن، متخصصان سطح بالا و حرفه ای های مهم در هنر، معماری، طراحی و فشن برگزار می شود.

از آغاز این رقابت تا کنون، ITS LIQUID Group بیش از ۱۵۰ رویداد را در سراسر جهان به همراه بیش از ۵۰۰۰ هنرمند در بیش از ۶۰ سالن بین المللی برگزار کرده است.

≡ بخش های مسابقه

■ شرکت کنندگان می توانند در ده شاخه نقاشی، نصب/مجسمه سازی، عکاسی، ویدئوآرت، گرافیک رایانه ای، معماری، هنر اجرا، طراحی محصول، طراحی فشن و تصویرسازی/طراحی اقدام به ارسال اثر بنمایند.

≡ هزینه شرکت در مسابقه

■ هزینه ثبت نام بر اساس تعداد آثار ارسال شده بین ۳۰ تا ۱۸۰ یورو متغیر است.

≡ دانلود ها

  • ■ برای دانلود فایل شرایط و مقررات مسابقه، اینجا کلیک کنید.
  • ■ برای دانلود فرم ثبت نام، اینجا کلیک کنید.

درصورت نیاز به ترجمه کامل متن فراخوان، می توانید عضویت ویژه طلایی را خریداری کرده و درخواست ترجمه خبر بدهید. برای اطلاع از شرایط این عضویت و تیز فعال سازی آن، اینجا کلیک کنید.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه