منو

صفحه فراخوان جشنواره فراخوان پوستر اولین رقابت بین المللی «بدون مرز»

فراخوان پوستر اولین رقابت بین المللی «بدون مرز» اعلام شد. شرکت برای همه هنرمندان جهان آزاد است.

■مهلت: ۳ آبان■

 • موسسه «No Gags (Un Mundo sin Mordaza)» تصمیم دارد اولین دوره رقابت بین المللی پوستر خود را با عنوان «بدون مرز» برگزار کند و از همه طراحان سراسر جهان دعوت می کند تا در این رقابت شرکت کنند. «No Gags» تصمیم دارد کمپینی جهانی راه اندازی کند، جایی که ما می می توانیم اثبات کنیم ما آینده بهتری خواهیم داشت؛ اگر همه تلاشمان را برای رفع موانعی که در اطراف خودمان ایجاد کرده ایم، انجام بدهیم.
 • برای این منظور برگزارکنندگان می خواهند این رقابت طراحی را برای فائق آمدن بر مرزهای بین بشر برپا کنند: چه چیزی ما را بعنوان بشر متحد می کند؟ یا چه چیزی بزرگترین حدفاصل میان نژاد هاست؟ این فراخوان در جستجوی الهام گرفتن از هر پاسخی است که شما به این پرسش ها می دهید.
 • ما می دانیم که در طول سالیان، بوسیله قضاوت درباره کسانی که متفاوت فکر می کنند موانعی را ایجاد کرده ایم، چه بواسطه مذهب، ظاهر فیزیکی، خصوصیات جنسیتی، ملیت آنها در میان بسیاری دیگر از موارد. بنابراین ما می خواهیم به همه نشان بدهیم که بواسطه بیان های هنری، ما قادر به پیروزی بر این مورد هستیم و همان تغییری باشیم که می خواهیم در جهان ببینیم.

شرایط مسابقه

 1. شرکت در این رقابت برای همه هنرمندان بدون محدودیت سنی، جنسیت و یا ملیت آزاد است. هر شرکت کننده می تواند تا ۵ پوستر ارسال کند.
 2. شرکت کنندگان باید در وبسایت www.sinmordaza.org ثبت نام کنند. قبل از ثبت نام حقوق و ضوابط رقابت را مطالعه کنید. ثبت نام تا ۳ آبان مجاز است.
 3. شرکت کنندگان باید پوسترها را در همان وبسایت با این مشخصات آپلود کنند: ۲۹۵۳ در ۴۱۳۴ پیکسل با رزولوشن ۱۵۰dpi و مد رنگی RGB (یا بعبارتی ۵۰ x 70 cm at 150 dpi in RGB). پوستر باید بصورت عمودی طراحی شده باشد. پوسترهایی که بدون داشتن ویژگی های فوق ارسال شوند فاقد صلاحیت شمرده می شوند و شانس شرکت در فرآیند داوری را از دست می دهند.
 4. پوسترها نباید دارای امضا، نام مستعار و یا متن حقوق مؤلف باشند. ارسال پوستر ها از طریق صفحات شخصی، بلاگ ها، شبکه های اجتماعی یا هر گونه رسانه دیجیتالی قبل از انتشار نتایج مجاز نیست، این به خاطر آن است که اثر شما کپی نشود.
 5. پوستر ها نباید دارای لوگوی شخص ثالث باشند: شرکت ها، خدمات، محصولات یا ارگان ها. شرکت کنندگان باید پاسخگوی اصالت اثر باشند. پوستر های ارسالی باید دارای شرحی مختصر باشند تا در رقابت شرکت داده شوند. پوسترهایی که این معیارها را نداشته باشند، از رقابت حذف می شوند.
 6. کمیته داوری اولیه (پیش داوری) فینالیست هایی را که توسط داوران بین المللی مورد قضاوت قرار می گیرند، انتخاب می کنند.
 7. داوران بین المللی آثار برگزیده شرکت کننده را برای شکل دادن یک نمایشگاه سیار و یک کاتالوک چاپی انتخاب می کنند. به انتخاب داوران، ۵ اثر بعنوان برگزده انتخاب می شوند و بر اساس نظر داوران به آنها جایزه داده می شود. کاتالوگ بطور رایگان به ۵ هنرمند برگزیده اهدا می شود و از آنها فقط هزینه پست دریافت می شود. نتایج در ۱۰ دسامبر از طریق شبکه اجتماعی «Sin Mordaza -No Gag» در آدرس www.sinmordaza.org اعلام می شود. پوسترهای برنده در شهر کاراکاس ونزوئلا به نمایش گذاشته می شوند. تمام اطلاعات مربوط به جوایز، انتشار کاتالوگ و نمایشگاه در همان وبسایت اعلام می شود. هیچ جایزه مادی یا غیرمادی اهدا نمی شود.
 8. Sin Mordaza -No Gag یک بنیاد غیرانتفاعی است که به شرکت کنندگان حق نمایش، انتشار و تکرار در صفحه No Gag، چاپ یا ارائه نمایشگاه الکترونیکی و نمایشگاه ها را برای آموزش، بهبود، انتشار و گردآوری سرمایه برای همه فعالیت های مرتبط با این رقابت را می دهد. هر شرکت کننده حق کامل مالکیت را حفظ می کند و همیشه در انتشارات و برگه های فنی اطلاعات مربوطه دارای اعتبار است. برگزارکنندگان از طرح ها برای مقاصد تجاری بدون اجازه قبلی صاحبان محترم آثار استفاده نمی کند.

[irp]

ثبت نام و ارسال آثار

 • برای ثبت نام و ارسال آثار به « این لینک » مراجعه کنید.
 • سوالات خود را درباره رقابت از طریق این ایمیل پیگیری کنید: concursos@sinmordaza.org
 • بروشور انگلیسی مسابقه را از « این لینک دانلود » کنید.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان بین المللی, فراخوان هنری

دیدگاه ها

 • ارسال شده: ۱۳۹۵-۰۷-۲۲ ۲۰:۰۳

  Hassan taheri

  باز هم سلام، ذکر نشده که آیا عنوان پوستر باید روی پوستر نوشته شود یا نه؟ و اگر بله چه عبارتی؟!
  • ارسال شده: ۱۳۹۵-۰۷-۲۲ ۲۰:۳۰

   فراخوان

   سلام. کل اطلاعات موجود همین موارد هستند.