منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان پژوهشی شماره ۵ امکان‌سنجی و معرفی راهکارهای بازیافت تجهیزات نورآرایی و آذین‌بندی

فراخوان پژوهشی شماره ۵ امکان‌سنجی و معرفی راهکارهای بازیافت تجهیزات نورآرایی و آذین‌بندی شهر تهران منتشر شد.

 • مهلت: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد برای اجرای پژوهش با عنوان ذیل، نسبت به شناسایی و انتخاب مجریان واجد شرایط و همچنین دریافت و بررسی پیشنهادهای پژوهشی براساس ضوابط و مقررات این سازمان اقدام نماید. لذا از اشخاص واجد شرایط و علاقمند به همکاری در این زمینه دعوت می‌نماید نسبت به ارسال پیشنهادات و مدارک لازم به شرح ذیل حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه مورخ ۳۰/۱۱/۹۷ به نشانی خیابان مفتح جنوبی، نبش خیابان شیرودی، سازمان زیباسازی شهر تهران، اقدام نمایند.

 • عنوان: امکان‌سنجی و معرفی راهکارهای بازیافت تجهیزات نورآرایی و آذین‌بندی

مدارک لازم:

۱- فرم پژوهشی شماره ۳ (لازم است بر اساس فرم پژوهشی شماره ۲ تکمیل شود)

۲- اساسنامه پیشنهاددهنده حقوقی
۳- روزنامه رسمی اعلام عمومی ثبت و حوزه وظایف پیشنهاددهنده حقوقی
۴- خلاصه سوابق (CV) پیشنهاددهنده و اعضای گروه پژوهش
۵- یک عدد لوح فشرده حاوی نسخه pdf مدارک فوق و فاقد بند ۱۶ فرم پژوهشی شماره ۳

نکات لازم در تنظیم و ارسال پیشنهادات:

 • پیشنهاددهندگان گرامی می‌بایست در فراخوان‌های پژوهشی سازمان زیباسازی شهر تهران، به نکات زیر پیش از ارسال پیشنهادات توجه فرمایند:
  • تنها یک پاکت فنی (شامل مدارک فوق و فاقد بند ۱۶ فرم پژوهشی شماره ۳) و یک پاکت مالی (شامل بند ۱۶ فرم پژوهشی شماره ۳)، به صورت دربسته و لاک و مهر شده تهیه و به سازمان زیباسازی شهر تهران تحویل گردد.
  • لوح فشرده و تمام صفحات پیشنهاد می‌بایست با مهر شرکت یا سازمان و امضای مدیرعامل یا رئیس هیئت مدیره و یا شخص پیشنهاددهنده باشد و در صورتیکه شرکت‌کننده دانشگاه باشد، مهر و امضا معاونت پژوهشی دانشگاه ارائه شود. لازم به ذکر است در تمامی صفحات، مشخصات امضاکننده اعم از نام و نام خانوادگی، سمت، تلفن و امضا درج گردد.
  • نماینده درخواست‌کننده، پاکت فنی را به مدیریت مطالعات و پژوهش سازمان (واقع در طبقه چهارم) و پاکت مالی را به دبیرخانه سازمان (واقع در طبقه اول) تحویل نماید.
  • بدیهی است پاکت‌هایی که فاقد مشخصات فوق‌الذکر باشند قابل بررسی نخواهند بود.
لینک ها

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ایده, فراخوان پژوهش, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان طراحی محصول, فراخوان طرح پژوهشی, فراخوان مجسمه و حجم, فراخوان هنری

دیدگاه ها