منو

وبسایت فراخوان چاپ|سومین مسابقه بین المللی On Paper

فراخوان سومین مسابقه بین المللی چاپ On Paper منتشر شد.

■مهلت: ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ■

به گزارش گالری آنلاین این مسابقه پروژه ای برای پیش برد هنر چاپ و گسترش روابط بین هنرمندان چاپگر از سراسر جهان است. .هر هنرمند امکان ارسال یک اثر در ابعاد ۴۰۰ * ۳۰۰  میلی متر را دارد .

تمامی تکنیک ها ی سنتی و نوین مثل لیتوگرافی ، حکاکی ، لیزر و …. به غیر از کار دیجیتالی مورد قبول است.

اثر ارسالی نباید خیلی قدیمی‌و یا برگزیده در مسابقه ای دیگر باشد.

هیئت داوران متشکل  از افراد حرفه ای است که لیستی ۱۰ نفره را اعلام میکنند ‌و در نهایت فرد منتخب از بین این ده نفر انتخاب خواهد شد .

شرکت برای همه آزاد می باشد و هزینه ی ثبت نام نیز ۲۵ یورو است. در صورتی که دانشجوی دانشگاه بارسلونا باشید شرکت در این مسابقه برای شما رایگان است .

جوایز

کار ۱۰ نفر برگزیده در نمایشگاهی در میشیگان آمریکا در ماه جولای سال ۲۰۱۷ نمایش داده میشود و برنده ی نهایی کسی است که از بین این افراد بیشترین رأی را بیاورد و مبلغ ۱۰۰۰ یورو جایزه به وی تعلق میگیرد، همچنین شرکت اواگامی تعداد ۵۰ کاغذ قابل بازیافت به ارزش ۵۰۰ یورو به فرد منتخب هدیه میدهد .

اگر تمایل دارید متن کامل فراخوان و راهنمای گام به گام ثبت نام و ارسال آثار برای مترجم ارسال شود، لطفا عضویت خودتان را در لینک festivart.ir/vip فعال کنید و سپس درخواست خودتان را از طریق نام کاربری تلگرام https://telegram.me/honarpazhouh ارسال کنید.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها