منو

فراخوان چهارمین مسابقه بازی‌نامه‌نویسی

فراخوان چهارمین مسابقه بازی‌نامه‌نویسی توسط اداره‌کل هنرهای نمایشی منتشر شد.

  • مهلت: تمدید تا ۱۵ دی ۱۳۹۹

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده توسط روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی؛ به منظور گسترش ادبیات نمایشی در حوزه نمایش‌های ایرانی، اداره‌کل هنرهای نمایشی با همکاری کانون نمایش‌های آیینی‌وسنتی انجمن هنرهای نمایشی ایران، «چهارمین مسابقه بازی‌نامه‌نویسی» را برگزار می‌کند.

شرایط آثار

  • بازی‌نامه‌های ارسالی جهت شرکت در «چهارمین مسابقه بازی‌نامه‌نویسی» باید براساس شاخص‌های نوشتاری یکی از گونه‌های شناخته‌شده نمایش‌های آیینی‌وسنتی ایرانی نوشته شده باشد و هرچند موضوع آثار متقاضی آزاد است اما رعایت اصول بازی‌نامه‌نویسی و قواعد نمایش ایرانی برای نگارش الزامی‌ست.
  • همچنین آثاری می‌توانند متقاضی حضور در این مسابقه باشند که تا پیش از این در مسابقات نمایشنامه‌نویسی حائز رتبه نشده یا به چاپ نرسیده‌اند.
  • متقاضیان می‌توانند از روز ۱۵ شهریور تا ۲۰ آذر ۱۳۹۹ با مراجعه به بخش ویژه «چهارمین مسابقه بازی‌نامه‌نویسی» بر روی تارنمای «ایران ‌تئاتر» به نشانی http//:theater.ir نسبت به ثبت تقاضا و بارگذاری مدارک لازم اقدام کنند.

جوایز

  • نفر اول: دیپلم افتخار و ۱۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی
  • نفر دوم: لوح تقدیر و ۱۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی
  • نفر سوم: لوح تقدیر و ۸۰ میلیون ریال جایزه نقدی
لینک ها و دانلودها

برای دانلود متن کامل فراخوان «چهارمین مسابقه بازی‌نامه‌نویسی» اینجا کلیک کنید.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان داستان, فراخوان رایگان, فراخوان فیلمنامه و نمایشنامه, مسابقه ادبی, مسابقه داستان نویسی, مسابقه رایگان, مسابقه فیلمنامه نویسی, مسابقه نمایشنامه نویسی

دیدگاه ها