منو

لینک وبسایت فراخوان کارگاه آموزشی «طراحی حروف فارسی» آموزشگاه نگاره سرو

≡ فراخوان کارگاه آموزشی «طراحی حروف فارسی» آموزشگاه نگاره سرو منتشر شد. ≡

 

■ زمان: پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ■
■ مدرسان: عاطفه محمدی/ رضا بختیاری فرد

■ خط فارسی در طول تاریخ طولانی خود با اصلاحات فراوانی مواجه شده و حاصل آن اشکال گوناگونی از خط بوده است. در عین حال بجز معدود موارد استثنایی، اصول اولیه آن تقریباً بدون تغییر باقی مانده است. آنچه امروز بر عهده طراحان حروف فارسی، به عنوان خوشنویسان دنیای مدرن، قرارگرفته، حفظ زیبایی های خوشنویسی سنتی فارسی متناسب با فناوری های روز است. بنابراین لازم است تا طراحان حروف به شناخت عمیق تری از زیبایی و اصول خط فارسی دست یابند تا بتوانند پاسدار آن باشند.

■ در ورکشاپ «طراحی حروف فارسی» که در طی یک روز برگزار می شود، هنرجویان علاوه بر شناخت نیاز طراحان به کاراکترهای مختلف حروف و کاربردهای متفاوت آن و نیز آشنایی کلی، با اصول ساختاری خط فارسی، ساختار فرمی حروف و شیوه های مختلف ساخت کاراکتر جدید و گسترش آن در کل خانواده حروف و همچنین نکات لازم برای حفظ خوانایی و روان خوانی حروف در متن، آشنا خواهند شد. رزومه مدرسان این کارگاه آموزشی را در وبسایت زیر مشاهده نمایید.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان غیر رایگان, فراخوان کارگاه آموزش هنر

دیدگاه ها