منو

ایمیل ارسال اثر فراخوان کارگاه «ایده‌های تازه» جشنواره فیلم کوتاه تهران

فراخوان کارگاه «ایده‌های تازه» جشنواره فیلم کوتاه تهران منتشر شد.

  • مهلت: ۱۵ شهریور ۱۳۹۷

■  این کارگاه برای اولین بار با هدف ایجاد انگیزه در سازندگان فیلم کوتاه و همچنین آموزش و توانمند کردن آنها برای ارایه و عملیاتی کردن ایده‌ها و طرح‌هایشان در بازارهای داخلی و خارجی برگزار می‌شود. داوطلبان حضور در این کارگاه باید فیلمنامه‌های خود را در قالب داستانی و انیمیشن حداکثر تا ۲۰ دقیقه و در قالب مستند حداکثر تا ۳۰ دقیقه، تا تاریخ ۲۰ مرداد ۹۷ به ایمیل  tehranfilmfest@gmail.com ارسال کنند. فرم ارایه طرح‌ها نیز در وب‌سایت انجمن سینمای جوانان (www.iycs.ir)  قابل دریافت است.

≡ مشخصات فیلم ها

  • فیلمنامه‌ها باید به دو زبان فارسی و انگلیسی و به صورت PDF ارایه شود و شرکت‌کنندگان نیز بایستی برای ارایه طرح خود به زبان انگلیسی آمادگی لازم را داشته باشند. وی ارسال عکس، متریال تصویری و فایل‌های صوتی به‌همراه فیلمنامه را باعث کسب امتیاز بیشتر برای پذیرش طرح‌ها عنوان کرد.

≡ بررسی آثار

فیلمنامه‌ها و درخواست‌ها توسط یک هیات داوری متشکل از کارشناسان ایرانی و خارجی بررسی می‌شود وآثار منتخب تا تاریخ ۱۵ شهریور ۹۷ اعلام خواهند شد.

≡ جوایز و مزایا

■ هم‌زمان با برگزاری جشنواره فیلم کوتاه تهران، ارائه‌دهندگان ۱۰ فیلمنامه برتر به همراه تهیه‌کننده حقیقی خود در کارگاه دو روزه آموزش پیچینگ شرکت می‌کنند و پس از آن در جلسه پیچینگ حضورپیدا خواهند کرد.
■ درصورت جلب نظر داوران و ارایه فیلمنامه به صورت موفق، امکان دریافت فاند و کمک‌هزینه تولید از هر یک از داوران خارجی و ایرانی وجود دارد.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان فیلم و سینما, فراخوان هنری

دیدگاه ها