جستجو
فراخوان یازدهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران

فراخوان یازدهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران با موضوع «ایمنی و امنیت» منتشر شد.

■مهلت: ۳۱ فروردین ۱۳۹۶■

بر اساس گزارش فارس نیوز دبیر یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران گفت: این رویداد هنری در سه بخش‌ کارتون موضوعی با محور «ایمنی و امنیت»، کارتون آزاد و کاریکاتور چهره با محور افراد مشهور دنیا اعم از بازیگر، ورزشکار و سیاستمدار برگزار می‌شود.

سیدمسعود شجاعی‌طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی خبرگزاری فارس در خصوص برگزاری یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران اظهار داشت: این رویداد هنری در سه بخش‌ کارتون موضوعی با محور «ایمنی و امنیت»، کارتون با موضوع آزاد و کاریکاتور چهره با محور افراد مشهور دنیا اعم از بازیگر، ورزشکار، سیاستمدار و … برگزار می‌شود.

وی با اشاره به جوایز مسابقه، گفت: یک جایزه بزرگ به بخش موضوعی یازدهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران به مبلغ ۸۰۰۰ دلار به همراه تندیس و لوح تقدیر اختصاص دارد؛ ضمن اینکه به نفرات اول تا سوم هر بخش به ترتیب ۲۰۰۰ دلار، ۱۵۰۰ دلار و ۱۰۰۰ دلار به همراه تندیس و لوح تقدیر اهدا می‌شود.

یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران  یادآور شد: در این فراخوان آثاری به صورت دستی اجرا شده است، باید از طریق پست به آدرس تهران، خیابان شریعتی، تقاطع همت، خیابان شهید گل نبی غربی، بعد از میدان شهید احمدی‌روشن، پلاک ۴۴ ، خانه کاریکاتور ایران ارسال شود. ضمن اینکه شرکت‌کنندگان آثار دیجیتال را به info@irancartoon.com ارسال کنند.

وی افزود: مهلت ارسال آثار تا ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۶ خواهد بود و علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند با شماره ۲۲۸۶۸۶۰۰ تماس بگیرند.

منبع خبر: فارس نیوز

 

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه