منو

منبع خبر فراخوان کاریکاتور|یازدهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران با موضوع «ایمنی و امنیت»

فراخوان یازدهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران با موضوع «ایمنی و امنیت» منتشر شد.

■مهلت: ۳۱ فروردین ۱۳۹۶■

بر اساس گزارش فارس نیوز دبیر یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران گفت: این رویداد هنری در سه بخش‌ کارتون موضوعی با محور «ایمنی و امنیت»، کارتون آزاد و کاریکاتور چهره با محور افراد مشهور دنیا اعم از بازیگر، ورزشکار و سیاستمدار برگزار می‌شود.

سیدمسعود شجاعی‌طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی خبرگزاری فارس در خصوص برگزاری یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران اظهار داشت: این رویداد هنری در سه بخش‌ کارتون موضوعی با محور «ایمنی و امنیت»، کارتون با موضوع آزاد و کاریکاتور چهره با محور افراد مشهور دنیا اعم از بازیگر، ورزشکار، سیاستمدار و … برگزار می‌شود.

وی با اشاره به جوایز مسابقه، گفت: یک جایزه بزرگ به بخش موضوعی یازدهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران به مبلغ ۸۰۰۰ دلار به همراه تندیس و لوح تقدیر اختصاص دارد؛ ضمن اینکه به نفرات اول تا سوم هر بخش به ترتیب ۲۰۰۰ دلار، ۱۵۰۰ دلار و ۱۰۰۰ دلار به همراه تندیس و لوح تقدیر اهدا می‌شود.

یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران  یادآور شد: در این فراخوان آثاری به صورت دستی اجرا شده است، باید از طریق پست به آدرس تهران، خیابان شریعتی، تقاطع همت، خیابان شهید گل نبی غربی، بعد از میدان شهید احمدی‌روشن، پلاک ۴۴ ، خانه کاریکاتور ایران ارسال شود. ضمن اینکه شرکت‌کنندگان آثار دیجیتال را به info@irancartoon.com ارسال کنند.

وی افزود: مهلت ارسال آثار تا ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۶ خواهد بود و علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند با شماره ۲۲۸۶۸۶۰۰ تماس بگیرند.

منبع خبر: فارس نیوز

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها

 • ارسال شده: آذر ۲۵, ۱۳۹۵ ۱۷:۰۱

  آرزو

  مهلت ۳۱ فروردین ۹۵؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • ارسال شده: آذر ۲۵, ۱۳۹۵ ۱۷:۲۶

   فراخوان

   تصحیح شد.