فراخوان کتاب سال تجسمی حوزه هنری استان سمنان

فراخوان کتاب سال تجسمی حوزه هنری استان سمنان منتشر شد.

  • مهلت: ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

■ فراخوان کتاب سال تجسمی استان سمنان در رشته‌های پوستر، کاریکاتور، تصویرسازی و عکس از سوی حوزه هنری استان سمنان منتشر شد.

  • بر اساس این گزارش، فراخوان کتاب سال تجسمی استان سمنان با دو موضوع: «نگاه اکنون به انقلاب  اسلامی (چهل‌سالگی انقلاب اسلامی)» درخصوص توانمندی‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی طی سی‌ونه سال گذشته در حوزه‌های علمی، فرهنگی، هنری، اقتصادی و «حمایت از کالای ایرانی» درباره ترویج فرهنگ حمایت از تولید و مصرف کالای ایرانی، ترویج فرهنگ و سبک زندگی ایرانی – اسلامی با زبان گویای هنر، به‌کارگیری ابزار قدرتمند هنر در توسعه و تقویت فرهنگ کار و کارآفرینی، فراهم آوردن بستر مناسبی برای ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومت، قاچاق کالا و … منتشر شده است.

≡ شرایط شرکت در مسابقه

  • شایان ذکر است، تکنیک و شیوه اجرای آثار آزاد است و هر هنرمند می‌تواند هر تعداد اثر به شرط تطابق با موضوعات فراخوان در اندازه‌های۴۰*۳۰ یا ۷۰*۵۰  ارسال کند که به تمامی آثار خلق شده و ارسالی در هر رشته پس از انتخاب و تایید نهایی، حق‌التصویر پرداخت می‌شود و آثار منتخب در کتاب سال تجسمی استان سمنان چاپ خواهد شد.

≡ راه های ارتباطی

  • همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۳۲۱۱۰۵ داخلی ۲۰ دفتر هنرهای تجسمی حوزه هنری استان سمنان تماس گرفته و یا به سایت حوزه هنری استان سمنان مراجعه کنند.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید؛

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می دهد!

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه