منو

لینک منبع خبر فراخوان کشف استعدادهای خوانندگی در مشهد

فراخوان کشف استعدادهای خوانندگی در مشهد فقط فردا برگزار می شود.

■ برگزاری: ۱۴ و ۱۵ دی ۱۳۹۶ ■

■ به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در ایرنا خانه جوانان خراسان رضوی وابسته به اداره کل ورزش و جوانان، مسابقه استعدادیابی خوانندگی برگزار می کند. علاقمندان فقط فردا می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

■ خانه جوانان خراسان رضوی روز چهارشنبه اعلام کرد: این برنامه ساعت ۱۶ روزهای یاد شده با داوری مانی رهنما و مهدی یغمایی در مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) واقع در پارک ملت مشهد برگزار می شود.

■ مرحله ابتدایی این رقابت مهر گذشته با حضور ۳۶۰ نفر از علاقه ‌مندان به خوانندگی برگزار و از میان آنها ۶۵ نفر برگزیده شدند. پس از چندین جلسه تمرین نیز از میان این عده ۲۲ نفر برای مسابقات نهایی انتخاب شدند و از آن مدت تاکنون کارگاهها و تمرینات مختلفی انجام شده تا در نهایت نفرات برتر انتخاب شوند.
علاقه ‌مندان می توانند برای هماهنگی به منظور حضور و تماشای این مسابقه با شماره تلفن ۹۱۵۴۸۲۲۸۱۱ تماس گرفته و بلیت تهیه کنند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان موسیقی, فراخوان هنری

دیدگاه ها