منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان کمک هزینه اقامت برای هنرمندان و پژوهشگران در آکادمی Schloss Solitude Wimmel

فراخوان کمک هزینه اقامت برای هنرمندان و پژوهشگران در آکادمی Schloss Solitude Wimmel آلمان منتشر شد.

  • مهلت: ۶ مهر ۱۳۹۷

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در گالری آنلاین، آکادمی Akademie Schloss Solitude یک بنیاد عمومی قانون است که برنامه همکاری بین رشته ای و بین المللی را برای هنرمندان و دانشمندان ارائه می دهد. هدف از برگزاری این دوره سه ماهه با حقوق ماهیانه ۱۲۰۰ یورو و محل اقامت رایگان، تشویق هنرمندان و محققان به خلق ایده های جدید و ترکیب مفاهیم آینده گرای بین رشته ای است. مهارت کافی در زمینه زبان انگلیسی ضروری است. زبان آلمانی ارجح تر است.

واجدین شرایط

  • این مرکز هنرمندان (از جمله معماران، طراحان، نویسندگان، هنرمندان صوتی، فیلمسازان، برنامه نویسان) که علاقه جدی به مبادلات بین رشته ای دارند به این دوره دعوت به ثبت نام می کند.

پیشینه و شرایط برنامه

  • از سال ۱۹۹۰، آکادمی از هنرمندان در رشته های معماری، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، طراحی، ادبیات، موسیقی / صدا و رسانه های ویدئویی / فیلم / جدید با اقامت و مشاغل کاری حمایت کرده است. از سال ۲۰۰۲، جوانان از بخش علمی و تجاری نیز واجد شرایط برای کمک هزینه تحصیلی با برنامه هنر، علم و کسب و کار هستند.
  • این مرکز آموزشی از سوی استان Baden-Württemberg در آلمان حمایت میشود.
  • در این دوره به عنوان یک ویژگی ضروری، Platform ۱۲ شامل همکاری دائمی با Akademie Schloss Solitude است که در چارچوب آن هنرمندان رشته های مختلف ایده های خود را با محققین در همکاری با هنرمندان دیگر مبادله میکنند و پروژه ها مشترکشان را پیش می‌برند.
  • در صورت نیاز مرکز در تامین هزینه های پروژه هنرمندان را حمایت خواهد کرد.

نحوه ثبت نام

  • علاقه مندان به شرکت در این برنامه ملزم به ارسال پروپوزال، استیتمنت، نمونه کار، انگیزه نامه، بیوگرافی و مدارک مهارت زبان انگلیسی است.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان اقامت هنرمند, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها