منو

لینک وبسایت اصلی این فراخوان فراخوان کمک هزینه موسسه مطالعات پیشرفته آلفرد کروپ آلمان برای محققان ارشد و پژوهشگران جوان

فراخوان کمک هزینه موسسه مطالعات پیشرفته آلفرد کروپ آلمان برای محققان ارشد و پژوهشگران جوان منتشر شد.

■ مهلت: ۹ شهریور ۱۳۹۷ ■

به گزارش وبسایت رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در آلمان، موسسه مطالعات پیشرفته آلفرد کروپ واقع در شهر گرایفسوالد آلمان به شماری از پژوهشگران بین‌المللی برای اقامت و پژوهش در این موسسه کمک هزینه ارائه می‌کند. مسئولان این موسسه برای سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ به سه تا شش نفر از محققان ارشد و چهار تا هشت پژوهشگر جوان کمک‌هزینه اعطا می‌کنند.

≡ واجدین شرایط

  • کمک‌هزینه محققان ارشد، در اختیار پژوهشگرانی قرار می‌گیرد که دستاوردهای برجسته‌ای در تحقیقات و تدریس دانشگاهی دارند.
  • همچنین کمک‌هزینه پژوهشگران جوان در اختیار دانشجویانی قرار می‌گیرد که در مقطع فوق‌دکترا مشغول تحقیق هستند.

≡ ویژگی های کمک هزینه

  • در مدت زمانی که کمک‌هزینه در اختیار پژوهشگران قرار می‌گیرد، آنها می توانند به دور از دغدغه‌های مالی و در محیطی آرام بر روی تحقیقات متمرکز شوند.
  • همچنین از تمام پژوهشگرانی که کمک‌هزینه را دریافت می‌کنند، انتظار می‌رود که با دانشگاه گرایفسوالد در ایالت مکلنبورگ فورپومرن همکاری کنند.

≡ برنامه زمانی

  • پژوهشگران می‌توانند برای یک ترم تحصیلی (از تاریخ اول اکتبر تا ۳۱ مارچ یا از اول آپریل تا ۳۰ سپتامبر) و یا برای یک سال تحصیلی (از اول اکتبر تا ۳۰ سپتامبر) برای اخذ این بورسیه اقدام کنند. اقامت در این موسسه برای پژوهشگران رایگان است و مبلغ کمک‌هزینه بر اساس دستاوردهای محققان مشخص می‌شود.
≡ نحوه ارسال درخواست
  • علاقمندان به اقامت و پژوهش در موسسه آلفرد کروپ ‌باید مدارک خود را حداکثر تا پایان ماه اوت سال جاری میلادی، برای مسئولان این موسسه ارسال کنند.
  • این مدارک شامل رزومه کاری، خلاصه‌ای از پروژه تحقیقاتی و لیستی از آثار منتشرشده متقاضیان است که در قالب فایل پی‌دی‌اف باید برای موسسه ارسال شود.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: جایزه برای پژوهش, فراخوان, فراخوان بورسیه, فراخوان بورسیه پژوهشی, فراخوان بین المللی, فراخوان پژوهش, فراخوان جایزه

دیدگاه ها