منو

لینک وبسایت فرصت محدود ثبت نام برای استفاده از اقامت هنری مرکز هنر ABRONS

فراخوان اقامت هنری مرکز هنر ABRONS برای هنرمندان رشته های نمایشی و اجرا کار به روزهای پایانی نزدیک می شود.

■ مهلت: ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ■

مرکز هنر ABRONS فراخوان جایزه هنری « AIRspace Grant program» خود را که در آن به ۵ هنرمند تازه کار در رشته های هنری دارای حرکت مانند تئاتر و اجرا (پرفورمنس)، اقامت زمانی داده می شود؛ منتشر کرده است. در این برنامه ۱۵۰ ساعت تمرین در هر یک از چهار استودیوی مرکز، امکان ارائه آثار در حال پیشرفت در طول دوره اقامت و فرصت های پیشرفت حرفه ای دیگر در نظر گرفته شده است.

■ پنلی از اعضای مرکز هنر Abrons و هنرمندان مدعو و حرفه ای های هنر، ۵ هنرمند/همکار را از طریق مراحل بررسی درجه بندی شده انتخاب خواهند کرد. تقاضا ها بر اساس واجد شرایط بودن، نمونه کارهای ارسال شده و موارد ذکر شده در تقاضانامه انتخاب می شوند. امکان دارد از برندگان نهایی برای یک مصاحبه شخصی یا تلفنی با مدیر اجرایی برنامه ها دعوت شود.

≡ اطلاع رسانی ها
■ بعد از ثبت کامل تقاضا و فرم ثبت نام پیام تأییدی از SlideRoom دریافت خواهید کرد. به همه شرکت کنندگان بعد از انتخاب پنل داوری در ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۷ ایمیل ارسال می شود.

≡ ارسال سوال
اینجا کلیک کنید و به مدیر اجرایی برنامه ایمیل ارسال کنید.

≡ کسب اطلاعات بیشتر
■ برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان اقامت هنرمند, فراخوان بین المللی

دیدگاه ها