منو

لینک وبسایت مسابقه بین المللی طراحی داخلی خانه در روسیه با آلترناتیوهای مختلف

مسابقه بین المللی طراحی داخلی خانه در روسیه با آلترناتیوهای مختلف منتشر شد.

■ مهلت: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ■

■ به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده توسط تحریره آرل، توسعه مفاهیم معماری در راستای طراحی مجتمع مسکونی استاندارد می بایست مطابق با اصول توسعه محدوده مجتمع و مرزهای آن صورت پذیرد. وزارت صنایع ساخت و ساز، مسکن، آب و فاضلاب کشور روسیه با حمایت دولت خود یک مسابقه بین المللی با عنوان طرح جامع بازسازی و جایگزین مسکن استاندارد را اعلام نمود. این مسابقه معماری با واسطه آزمایش انواع زمین ها برای طراحی ساختمان های مسکونی می باشد. الزامات طراحی برای متقاضیان باید منعکس کننده یک مسکن کاملا استاندارد باشد و عواملی همچون: انعطاف پذیری، قابلیت استفاده و ثبات لحاظ شود.

■ هدف اصلی چنین رقابت دستیابی به راه کارهای برنامه ریزی شده برای پاسخگویی به نیاز شهروندان می باشد تا یک فضای مدرن را به واسطه آسایش، ارتباطات و تحققات فردی تجربه کنند. این مسابقه طراحی به دنبال ایجاد یک محدوده مشخص و کوچک می باشد. به گونه ای که پلان های طراحی شده با توجه نیازهای مشخص و لایه های متنوع بتواند در یک مجتمع مسکونی با مقیاس و معیارهای استاندارد جایگذاری شود. حال این طرح ها می تواند در یک خانه-استودیو یا یک آپارتمان ۴ طبقه مورد استفاده قرار گیرد. شرکت کنندگان می بایست مفاهیم معماری را در طرح های خود توسعه داده و جزئیات طرح بندی و لایه های پلان های خود را با توجه به سایز و محدوده ساکنین ارائه دهند.
همچنین شرکت کنندگان می بایست بر روی یک ساختار انعطاف پذیر تمرکز کنند و سطوح آپارتمان ها را بر اساس ۳ تا ۴ نوع ساختمان (مانند: خانه آپارتمانی چندگانه، برج مسکونی یا تک واحده) طراحی کنند. هدف از برگزاری این مسابقه ارائه عملکردهای جدید و سناریوهای مختلف برای شهروندان مدرن می باشد. طراحی پروژه های مسکن استاندارد می بایست بر اساس چند متراژ انجام شود. پلان ها می تواند از یک واحد کوچک ۲۰ متری تا یک آپارتمان چهار خوابه ۱۰۰ متری متغیر باشد.
وظیفه طراحان توسعه و طراحی طیف وسیعی از آپارتمان هاست. هر نوع خانه، چه به عنوان یک واحد استودیویی کوچک یا یک واحد مسکونی چهار خوابه می بایست اندازه های متفاوتی داشته باشد. به عنوان مثال یک آپارتمان ۲ خوابه در آپشن های کوچک، متوسط و بزرگ، به ترتیب در متراژهای ۶۰، ۶۵ و ۷۰ متری تعریف می شود.

≡ جوایز

طرح ها ارائه شده به دور دوم مسابقه توسط رای عموم انتخاب خواهد شد. هر کدام از ۲۰ فینالیست مبلغی معادل یک میلیون روبل (حدود چهارده هزار و ششصد یورو) دریافت خواهند کرد. سپس به مدت شش هفته به آن ها مهلت داده خواهد شد تا پروژه های خود را تنظیم کنند. در پایان مرحله دوم جایزه ها به روش زیر اهدا خواهد شد:
پنج نفر اول به عنون برنده مسابقه: ۲۹ هزار و دویست یورو
پنج نفر دوم به عنوان طرح برگزیده: ۲۱ هزار و نهصد یورو
ده نفر سوم: ۱۴ هزار و ۶۰۰ یورو

تاریخ شروع و اتمام برگزاری مسابقه

تاریخ شروع مسابقه: ۱۸٫۰۵٫۲۰۱۸ (۲۸ اردیبهشت ۹۷)
آخرین مهلت ارسال آثار و ارزیابی پروژه ها: ۰۳٫۰۸٫۲۰۱۸ (۱۲ مرداد ۱۳۹۷)
تاریخ اولین بررسی هیئت جوری و انتخاب فینالیست ها ۰۶٫۰۹٫۲۰۱۸ (۱۵ شهریور ۱۳۹۷)
تاریخ شروع ارزیابی پروژه ها ۰۵٫۱۱٫۲۰۱۸ (۱۴ آبان ۱۳۹۷)

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان معماری, فراخوان هنری

دیدگاه ها