منو

صفحه فراخوان جشنواره مسابقه عکاسی «نشاط بندگی»

■ مهلت: ۳۱ تیر ■

فراخوان مسابقه عکاسی «نشاط بندگی» منتشر شد.

فرهنگسرای گلستان مسابقه عکس “نشاط بندگی” را با موضوع عید سعید فطر و ثبت و ضبط لحظات باشکوه و ناب آیین مذهبی نماز عید فطر برگزار می‌کند.

این مسابقه عکاسی با موضوعات نماز عید فطر، حضور خانوادگی در نماز، حضور روزه اولی ها در نماز، لحظه های ناب نماز عید فطر، میزبانان نماز عید فطر و اجتماع مراسم عید فطر برگزار می شود.
شرکت‌کنندگان می‌توانند با استفاده از هر دوربینی حتی دوربین تلفن همراه خود از موضوعات ذکر شده عکس گرفته و  با ارسال  حداکثر ۵ اثر در مسابقه شرکت وآثار خود را تا پایان تیرماه ۹۵ از طریق ایمیل به نشانی farhangsara.golestan8@gmail.com ارسال کنند.

گفتنی است پس از داوری آثار رسیده توسط هیأت داوران این مسابقه آقایان رسول اولیاءزاده، افشین بختیار و امیرعلی جوادیان به برگزیدگان به ترتیب نفر اول لوح تقدیر جشنواره به همراه مبلغ ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال ، نفر دوم: لوح تقدیر جشنواره به همراه مبلغ ۷،۵۰۰،۰۰۰ ریال و نفرسوم: لوح تقدیر جشنواره به همراه مبلغ ۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال اهدا می شود.

علاقمندان برای اطلاع از دیگر شرایط شرکت در جشنواره می توانند به نشانی اینترنتی فرهنگسرای گلستان مراجعه و یا با تلفن های ۷۷۸۱۹۴۶۸ و ۷۷۸۲۲۲۵۲ و ۷۷۸۴۴۵۷۴ تماس حاصل نمایند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان رایگان, فروشگاه اثر هنری

Tags:  ,

دیدگاه ها