منو

ورود به وب سایت جشنواره نمایشگاه سالانه هنر دیجیتال تهران

■ مهلت: ۲۰ تیر ■

فراخوان نمایشگاه سالانه هنر دیجیتال تهران منتشر شد.

نمایشگاه سالانه هنر دیجیتال تهران در آذر ماه سال ۹۰ (دسامبر ۲۰۱۱) با هدف گشودن دریچه‏ای نو به هنر دیجیتال ایران برنامه‏‌ریزی و بنیان گذاری شد. این نمایشگاه ایجاد فضایی جدی و مستقل برای علاقه‏‌مندان و جستجوگران هنر دیجیتال را مورد توجه قرار داده است. زمینه عموماً غیر تجاری هنر دیجیتال در میان مدیوم‌‏های هنر معاصر از یک سو و گرانی هزینه‏‌های تجهیزات و ابزار از سوی دیگر، امکان تجربه‏‌ورزی و حضور هنرمندان ایرانی را در این رشته دشوار می‏‌کند. بنابراین شاید ظرفیت‏‌های چندانی برای نمایش و ارائه وجود نداشته باشد و پیشینه آکادمیک و تجربه محدودی هم که موجود است، نیاز به همراهی و مدیریت دارد. با چنین محدودیت‌‏هایی طی دو دوره گذشته تلاش شده است با ارائه آثار هنرمندان بین‏‌المللی و نیز تعامل و تبادل دانش و تجربیات با آنان، بستری مهیا گردد که امکان تولید و نمایش آثار هنرمندان ایرانی توسعه یافته و غنی‌‏تر و پربارتر شود.

فراخوان های این نمایشگاه در دو فرم تاداگرانت و خود تادااکس می باشد.

فراخوان تاداگرانت؛ برنامه حمایتی آثار هنری دیجیتال؛ که با جذب هنرمند ایرانی و بین المللی و فراهم کردن فرصتی برای پرورش ایده های خود و ترقی آنها می شود. این برنامه همچنین بصورت سازنده ای موجب درگیری افراد خلاق در زمینه هنر دیجیتال می شود.
 
فراخوان عمومی سالانه هنر دیجیتال تهران
از تمامی هنرمندان و علاقه مندان دعوت می شود تا آثار و پیشنهادات خود را در قالب چیدمانهای دیجیتال تعاملی، صوتی – دیداری و اجراهای صدا و تصویر و کارگاه های آموزشی تا تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۳۹۵از طریق وبسایت ارسال نمایند.
منبع خبر: وبسایت تندیس

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها

 • ارسال شده: 2016-07-04 14:26

  سعید رضا علیخانی

  سلام من ابتکاری در زمینه چاپ هنری دیجیتال انجام داده که بسیار تمایل دارم که کارها وآثارم را در نمایشگاه به نمایش بگزارم لطفا مرا راهنمایی بفرمایید با تشکر علیخانی تماس ۰۹۱۲۱۰۰۰۸۷۲
  • ارسال شده: 2016-07-04 17:46

   Admin

   سلام و روز شما بخیر. از آشنایی با شما خوشحالم. من تجربه چندانی ندارم دریاره برگزاری نمایشگاه ندارم. بهتر است به دوستان هنرمندی که در این زمینه تجربه دارند مراجعه کنید. اگر تمایل داشته باشید، می توانید از طریق کانال به معرفی وبسایت خودتان بپردازید. برای این منظور برای من به آی دی @honarpazhouh پیام ارسال کنید. موفق باشید.