جستجو

فراخوان ثبت نام در کارگاه‌های آموزشی تئاتر «یوجینو باربا»توسط اداره کل هنرهای نمایشی منتشر شد.

■ مهلت: ۱۰ بهمن ■

اداره کل هنرهای نمایشی برای ثبت‌نام هنرمندان، منتقدان و پژوهشگران تئاتر در ۴ کارگاه آموزشی به سرپرستی «یوجینو باربا» فراخوان داد. اداره کل هنرهای نمایشی با همکاری «گروه تئاتر اودین»- به سرپرستی «یوجینو باربا» کارگردان و نظریه‌پرداز برجستۀ تئاتر معاصر- از ١٧ تا ٢٠ بهمن‌ماه ١٣٩۵ اقدام به برگزاری ۴ کارگاه پیشرفته برای هنرمندان، منتقدان و پژوهشگران تئاتر می‌کند و علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت آموزشی، تنها تا «١٠ بهمن‌ماه» فرصت دارند تا ضمن تکمیل و ارسال فرم درخواستِ حضور در کارگاه، نسبت به ثبت‌نام برای کارگاه‌های آموزشی موردعلاقۀ خود اقدام کنند.
شایان‌ذکر است به علت محدودیت ظرفیت کارگاه‌ها، شرکت‌کنندگان نهایی برمبنای «اطلاعات درج‌شده در فرم درخواست» و با مشورت «گروه تئاتر اودین» انتخاب می‌شوند.
به دلیل لزوم ترجمۀ اطلاعات دریافتی و تکمیل مراحل ثبت‌نام برای پذیرفته‌شدگان نهایی، مهلت ثبت‌نام تمدید نمی‌شود.
متقاضیان لازم است پس از تکمیل فرم «درخواست شرکت در کارگاه‌های آموزشی گروه تئاتر اودین» آن را همراه با «یک عکس از متقاضی» و در موعد مقرر به ایمیل (ساسان پیروز، مدیر کارگاه‌های آموزشی) sasan.pirouz@gmail.com ارسال کنند.
در این فراخوان آمده است ظرفیت کارگاه‌های «مفهوم حرکت»، «دینامیک و هماهنگی» و «پیدا کردن معنای نهان» شامل ١۶ شرکت‌کننده و ۴ مشاهده‌گر (منتقد، پژوهشگر، کارگردان و …) است و تمرین‌های عملی در کارگاه انجام خواهد شد.
زمان و چگونگی پرداخت شهریۀ کارگاه‌ها، پس از مشخص شدن پذیرفته‌شدگان نهایی اعلام می‌شود و حضور در کارگاه مستلزم ارائۀ فیش پرداخت شهریه در موعد مقرر خواهد بود.
کارگاه پیشرفته (١) توسط یوجینو باربا و ژولیا وارلی در روز ١٧ بهمن از ساعت ٩ تا ١١ و با ظرفیت ۴٠٠ نفر برگزار می‌شود. مبلغ شهریه ۵٠ هزار تومان اعلام‌شده است.
کارگاه پیشرفته (٢) توسط روبرتا کریری در روز ١٧ بهمن از ساعت ١١,٣٠ تا ١٣ با ظرفیت ١۶ نفر و ۴ مشاهده‌گر برگزار می‌شود و شهریه آن ٣٠ هزار تومان است.
کارگاه دینامیک و هماهنگی توسط کارولینا پیزارو و النا فلوریس از ١٨ تا ٢٠ بهمن و در ساعت ٩ تا ١٣ برگزار می‌شود. این کارگاه ٣ جلسه‌ای ١۶ نفر را می‌پذیرد. ۴ مشاهده‌گر نیز می‌توانند در آن شرکت کنند. مبلغ شهریه ٢٠٠ هزار تومان اعلام‌شده است.
کارگاه پیدا کردن معنای نهان توسط دونالد کیت در روزهای ١٨ تا ٢٠ بهمن و از ساعت ٩ تا ١٣ برگزار می‌شود که این کارگاه نیز شامل ١۶ نفر و ۴ نفر مشاهده‌گر خواهد بود. شهریه آن نیز ٢٠٠ هزار تومان اعلام‌شده است.
در مدتِ حضورِ گروه تئاتر ادین سه برنامه اجرایی نیز پیش‌بینی‌شده است که شامل اجرای نمایش «درخت» به کارگردانی «یوجینو باربا» از ١۵ بهمن‌ماه در تالار حافظ به مدت ۵ شب؛ کنسرت پرفرمنس «یاس» با حضور «ایبن نیگل راسموسن» دوشنبه ١٨ بهمن‌ماه و تمرین با حضور تماشاگر؛ تمرین قطعه نمایشی با هدایتِ «ژولیا وارلی» برگزار خواهد شد.

 

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه