منو

وبسایت کمک هزینه ی فرصت مطالعاتی برای هنرمندان در آلمان

■ مهلت: ۱۰ آذر ■

فراخوان کمک هزینه ی فرصت مطالعاتی برای هنرمندان در آلمان منتشر شد.

به گزارش سرویس بین الملل گالری آنلاین،اکادمی شولس در آلمان، چندین برنامه ی فرصت مطالعاتی در سپتامبر سال ۲۰۱۶ با مدت زمان های سه تا ۱۲ ماهه اجرا خواهد شد که به صورت تقریبی دربرگیرنده ی ۱۳۰۰ هنرمند از حدود ۱۲۰ کشور می باشد. به دلیل بافت فشرده و شبکه ای پروژه های این آکادمی، تعداد بورس شوندگان هر سال بیشتر میشود. آکادمی به افراد اجازه استفاده از امکانات مطلوب و ابزار خوب جهت اجرای پروژه های خودشان را میدهد . منابع در دسترس نیز بسیار بهینه و در راستای نیاز ها در اختیار هنرمندان قرار میگیرند . کار در تمام چهارچوب ها جهت اجرای پروژه ها آزاد است. تنها موردی که در مورد پروژه ها مورد اهمیت است عبارتست از اینکه حول موضوع اصلی کار کنند بنابراین از تمامی هنرمندان ،اقتصاددانان و دانشمندان به شرطی که اصل مورد نظر را بپذیرند دعوت میشود تا در پروژه شرکت کنند .موضوع اصلی در این فرصت مطالعاتی ” توجه به تاریخ در دنیای امروز” می باشد .آکادمی تمایل به ایجاد بحث میان رشته ای گسترده ای درباره ی کارهای انجام شده دارد.

مدت زمان بین سه تا ۱۲ ماه قابل تغییر است .

از هنرمندان در رشته های ذیل دعوت به عمل می آید :

معماری (طراحی ،معماری ،معماری مناظر طبیعی ،طراحی شهری )

هنرهای بصری

هنرهای اجرایی(طراحی صحنه،نمایشنامه،دراماتولوژی،تئاتر موزیکال ،اجرا،دستورات ،درام رقص)

طراحی(مد،لباس،تولید و طراحی مبلمان،ارتباطات بصری)

ادبیات (مقاله ،انتقاد،شعر ،نثر نویسی،ترجمه )

موسیقی و صدا(تفسیر،صداگذاری،فشرده سازی )

فیلم سازی ،داستان و مستند

رسانه های تحت وب (توسعه و کدنویس وب،طراحی وب /انیمیشن،هنر وب،روزنامه نگاری دیجیتالی،داستان نویسی با تمرکز روی ارتباط فرهنگ و هنر )

مسکن و محل اقامت:

آکادمی سولش، محل اقامت هنرمندان بورس شده است که انتظار می رود حداقل دو سوم زمان خود را در محیط آکادمی بگذرانند و مقر آن در اشتوتگارد آلمان می باشد . اقامت در اینجا اجباری است. استودیوهای شبانه روزی تدارک دیده شده اند که مبله بوده و مجهز به آب ،برق و سیستم گرمایشی می باشند و نیز داشتن همراه یا خانواده نیز مقدور است .

کمک هزینه علاوه بر اینها شامل اتاق چاپ و کپی ،دو کتابخانه ی کوچک و تعدادی کامپیوتر است .

انتظاراتی که از هنرمند می رد ؛ اتمام پروژه ای است که قابل ارائه ی عمومی و مرتبط با موضوع اصلی است .

کمک هزینه ی در نظر گرفته شده :

۱۱۵۰ یورو در هر ماه برای هر فرد ( هزینه ی های مازاد نیز در نظر گرفته شده و واریز میشود )

اطلاعات فرم تقاضا :

این برنامه مختص افراد بالای ۳۵ سال است که حداقل ۵ سال پیش مدرک خود را دریافت کرده و تحصیلات دانشگاهی را به پایان رسانده باشند و یا اینکه دانشجوی مقطع دکتری باشند.

۳۰ نوامبر ۲۰۱۶ روز نهایی اعلام پذیرفته شدگان می باشد.

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان بورسیه هنری, فراخوان رایگان

دیدگاه ها

 • ارسال شده: مهر ۲۰, ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷

  baharazad

  سلام . دانشجوی دکتری ادبیات انگلیسی دانشگاه اصفهان و دارای کتاب و مقالات نقد و نیز ترجمه هستم. چطور میتوانم برای بورس هنرمندان اقدام کنم. ایا هنوز امکان ثبت نام دارم؟
  • ارسال شده: مهر ۲۰, ۱۳۹۵ ۱۸:۳۷

   فراخوان

   سلام. به تاریخ ها توجه کنید و شرایطی که باید داشته باشید و مواردی که باید ارسال کنید را بررسی کنید. هر فرصت دارای مشخصه های جداگانه ای هست که باید در صورت نیاز با برگزارکنندگان آن مکاتبه کنید.