جستجو

■ مهلت: ۱۰ دی ■

فراخوان نهمین فراخوان پوستر بین المللی دانشجویی اسکوپیه سال ۲۰۱۶ منتشر شد.

رقابت بین المللی پوستر اسکوپیه، رویدادی برای دانشجویان تمام جهان است که فراخوان سال ۲۰۱۶ خود را منتشر کرده است.

در این رقابت از همه دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی، ارشد و دکتری در رشته های هنرهای زیبا، طراحی و هنرهای تجسمی دعوت شده است تا در ۹امین دوره این رویداد بین المللی شرکت کنند. شورای برگزاری این رویداد تصمیم گرفته است تا تمرکز خود را بر موضوع بحران «هویت» قرار بدهد. بدین ترتیب از همه دانشجویان دعوت می شود تا آثار خلاقانه خود را برای ایجاد تلنگر و پیامی که الهام بخش بسیاری باشد و گروهی ـ گرچه شاید تعدادی اندک ـ را به بالابردن آگاهی مشغول کند.

اهداف رقابت

من کیستم؟ از کجا آمده ام و ساده ترین راه خودشناسی کدام است؟ اینها سوالاتی دشوار برای شناخت خودمان هستند، برای شناخت هویت خودمان که به نظر می رسد یکی از اساسی ترین نیازهای بشر است. ساده ترین راه برای کشف خودمان تماشای انعکاس خودمان در دیگران است. هدف این جشنواره ستایش تنوع تمام پاسخ های داده شده به سوالات مذکور است که برای ما شانس پژوهشی حماسی درباره افشای این موضوع بی زمان است. «آیا بحران هویت، بخشی جدایی ناپذیر خودشناسی است و یا در عرض مسیر زندگی به ما تحمیل شده است؟» این شاید سوالی باشد که پاسخی منطقی نداشته باشد، اما قطعا تفسیرهای مختلف و حتی بیشتر، تعین های بیشمار دیگری ارائه خواهد کرد.

بحران هویت: دوره ای از عدم قطعیت و گمگشگی است که در آن معمولا به سبب تغییری در اهداف مورد انتظار یا نقش او در جامعه، احساس شخص از هویت متزلزل می شود.

جوایز:

دو پوستر برنده جوایز یکسانی دریافت می کنند.

  1. عضویت در داوری ۱۰ امین جشنواره سال بعد پوستر اسکوپیه با پوشش تمام هزینه های آن.
  2. نمایش آثار آنا در نمایشگاه موزه شهر اسکوپیه در طول جشنواره سال ۲۰۱۷٫
  3. دریافت گواهینامه ICOGRADA .

 

 

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه