جستجو

■ مهلت: ۱۰ آذر ■

فراخوان سالانه هنرهای تجسمی «NordArt» منتشر شد.

«Kunstwerk Carlshütte» یک رویداد نوآورانه فرهنگی غیرانتفاعی است که با برگزاری یک نمایشگاه سالانه با نام «NordArt»، از سال ۱۹۹۹ در حال برگزاری است و در آن بیش از ۲۵۰ هنرمند از سراسر جهان برگزیده شده اند. بعنوان یک انجمن بین المللی تأسیس شده برای آموزش ها و تبادلات فرهنگی، «NordArt» خودش را وقف امر افزایش درک دوستانه بوسیله زبان هنر کرده است. با گذشت سالیان؛ نمایشگاه طراحی شده بوسیله «Wolfgang Gramm»، مدیر هنری، بواسطه تعریف اولویت های جدید به بازتعریف خودش پرداخته است. «NordArt» جایگاهی در میان بزرگتری نمایشگاه های هنر معاصر اروپا دارد. راهروهای وسیع شکل گرفته از ریخته گری فلزی تاریخی، با مساحت ۲۲۰۰۰ متر مربعی فضای طبقات و ۸۰۰۰۰ مترمربع فضای پارک مجسمه ها بعنوان محل برگزاری این نمایشگاه ارائه می شوند. در تعامل با چشم انداز تأثیرگذار معماری صنعتی، آثار هنری توسعه دهنده یک فضای مجزا هستند و  مخاطبان را از طریق هنر به سفری غیر قابل قیاس در گوشه گوشه جهان می برند.

برای سالیان متمادی، «NordArt» با اختصاص یک غرفه اختصاصی و با همکاری سفارت خانه ها، موسسات فرهنگی و موزه داران کشورهای مختلف بر هنرهای زیبای یک کشور خاص تمرکز کرده است. در رقابت سال ۲۰۱۶، حدود ۴۵۰۰ هنرمند از ۱۰۹ کشور جهان آثارشان را ارسال کرده اند. برای دریافت احساسی از محل برگزاری نمایشگاه؛ این «تور مجازی» را ببینید.

ثبت نام برای شرکت در این نمایشگاه از طریق تکمیل فرم اینترنتی انجام می شود. در صورت نیاز، می توانید پس از تکمیل فرم های چاپی، آنها را از طریق ایمیل یا پست هم ارسال کنید.

شرکت در این رویداد هنری رایگان است.

مراحل ثبت نام:

  1. تکمیل فرم اینرنتی ثبت نام بوسیله اطلاعات شخصی مورد نیاز و آپلود CV بصورت فایل ورد یا پی دی اف.
  2. انتخاب زمینه ارسال اثر شامل نقاشی، مجسمه سازی، انستالیشن، عکس و … . شرکت در چند زمینه امکان پذیر است. اگر شما برای شرکت در سمپوزیوم «NortArt» در ماه می هم ثبت نام کرده اید، گزینه «Yes» را انتخاب کنید و شرحی درباره پروژه خودتان بصورت فایل ورد یا پی دی اف آپلود کنید. از طریق اطلاعات انتهای صفحه « این لینک » می توانید اطلاعات بیشتری درباره «NordArt-Symposium» کسب کنید.
  3. تصاویر آثار خودتان را به این ترتیب آپلود کنید: تا ۱۰ فایل با حجم هر کدام ۱MB در فرمت های JPG، GIF و PNG و تکمیل فیلد های متنی مورد نیاز. فیلد «web link» برای ارسال ویدئو و تصاویر می تواند استفاده شود.
  4. پس از زدن گزینه «Submit»، یک ایمیل تأیید بطور خودکار برای آدرسی که ثبت کرده اید ارسال می شود. تمام اطلاعات شخصی ثبت شده تنها برای اهداف داخلی استفاده می شود و در اختیار شخص ثالث قرار داده نمی شود.

جوایز:

مبلغ کلی درنظر گرفته شده برای این رقابت، ۱۰هزار یورو است که از سال ۲۰۱۰ توسط «Hans-Julius» و «Johanna Ahlmann» که گروه «ACO» را تشکیل می دهند، تأمین می شود. هر ساله یک هنرمند با این هدف حمایت از هنر و فرهنگ برگزیده می شود.

بازدیدکنندگان نمایشگاه می توانند به هنرمند دلخواه خود رای بدهند. ۳ برنده این رای گیری نیز در شب جشن اختتامیه معرفی می شود و از او دعوت می شود نا در NordArt آینده نیز شرکت کند. هر برنده جایزه ای به ارزش ۱۰۰۰ یورو دریافت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت جشنواره مراجعه کنید.

 

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

6 پاسخ

  1. سلام.من میخواهم تو بخش نقاشی شرکت داشته باشم ولی هیچ گونه اطلاعاتی در باره ی نقاشی ندارم لطفا منو راهنمایی کنید،

  2. از دیدن این فراخوان خیلی خوشحال شدم، خیلی وقته دام میخواد یه فراخوان اینستالیشن شرکت کنم.. سپاس فراوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه