منو

لینک وبسایت برگزاری نشست بررسی استانداردهای کتاب کودک

نشست بررسی استانداردهای کتاب کودک در قالب سلسله نشست‎های ارتقای کیفیت محصولات فرهنگی برگزار می‎شود.

■ زمان: یکشنبه ها از ۱ اسفند ۱۳۹۵ تا ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶|ساعت ۱۲ تا ۱۶ عصر ■

مصطفی رحماندوست، محمود برآبادی، مسعود ملک یاری و مهدی شعبانی در نخستین نشست تخصصی «بررسی استانداردهای کتاب کودک» به بررسی شیوه‌های ارتقاء کیفیت داستان ‌و شعر کودک و نوجوان می پردازند.
به‌گزارش دبیرخانه دائمی ارتقاء کیفیت محصولات و فعالیت‌های فرهنگی، صاحب‌نظران و کارشناسان حوزه ی کتاب کودک و نوجوان در ۶ نشست پی درپی به بررسی استانداردسازی کتاب کودک در حوزه ی شعر و داستان، ترجمه، تصویرگری، ویرایش، چاپ و نشر و مخاطب شناسی خواهند پرداخت.
نخستین روز از برگزاری این نشست ‌ها ۱۷ بهمن ماه ساعت ۱۵ الی ۱۸ در مرکز مطالعات فرهنگی شهر تهران برگزار می شود مصطفی رحماندوست شاعر و نویسنده ی پیشکسوت و رئیس کتابخانه ی ملی کودک و نوجوان، محمود برآبادی نایب رییس انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، مهدی شعبانی منتقد و پژوهشگر کتاب و مسعود ملک یاری نویسنده و مترجم و منتقد این حوزه با ارائه‌ی راهکارهایی به بررسی نقاط ضعف و قوت تالیف خواهند پرداخت و در ادامه راهکارهایی برای استانداردسازی این حوزه ارائه خواهند داد.
گفتنی است این نشست ها در راستای برگزاری “چهارمین دوسالانه‎ی همایش و جشنواره ملی ارتقای کیفیت محصولات و فعالیت‌های فرهنگی ” که به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مشارکت دستگاه های فرهنگی برگزار می شود تمهید شده است.
نشانی: چهارراه ولی‌عصر (عج)، خیابان برادران مظفر شمالی، بن بست مهربان، مرکز مطالعات فرهنگی شهر تهران شماره تماس ۶۶۴۸۶۹۲۹

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان نشست

دیدگاه ها