منو

وبسایت منتشر کننده خبر دانشجویان دکتری می توانند برای فرصت مطالعاتی به آلمان بروند

■ مهلت: ۳۰ آذر ■

دانشجویان دکتری می توانند برای فرصت مطالعاتی شش ماهه به آلمان بروند.

زمینۀ اعزام دانشجویان دوره ی دکتری برای گذراندن دوره های شش تا نه ماهه به کشور آلمان فراهم شده است.

 دکتر غلامرضا کریمی مدیر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه گفت: بر اساس قرارداد همکاری میان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مؤسسه ی تبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) که در تیر ماه ۱۳۹۵ به امضاء نهایی دو طرف رسید، اعزام دانشجویان دوره ی دکتری برای استفاده از دوره های شش تا نه ماهه به کشور آلمان امکان پذیر شده است.

 ایشان افزود: اعزام دانشجویان دکتری به آلمان جهت فرصت مطالعاتی و پژوهشی به صورت مشترک و با حمایت مالی دو طرف انجام خواهد شد.

 دکتر کریمی گفت: دانشجویان دوره ی دکتری که دارای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان هستند، باید قبل از آغاز ترم مهر ماه جاری مدارک خود را برای اعزام از طریق دانشکده به دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه ارسال کنند.

 وی افزود: دیگر دانشجویان علاقه مند هم می توانند پیگیریهای لازم را برای اخذ پذیرش از دانشگاههای آلمان تکمیل کرده و برای مرحله بعدی اعزام درخواست های خود را به دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه ارائه نمایند.

منبع خبر

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان بورسیه تحصیلی

دیدگاه ها