منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان اولین جشنواره سراسری دیوارنگاری شهر یاسوج

فراخوان اولین جشنواره سراسری دیوارنگاری شهر یاسوج منتشر شد.

  • مهلت: ۴ تا ۸ مهر ۱۳۹۸
  • انتخاب آثار: ۶ تا ۹ مهر
  • برگزاری: از ۱۳ مهر به مدت ۶ روز
  • محل برگزاری: یاسوج

اولین جشنواره ملی دیوارنگاری شهر یاسوج با موضوعات آزاد و ویژه جهت ارتقای کیفیت جلوه های بصری شهر یاسوج و بهره گیری از توانایی هنرمندان سراسر کشور منتشر شد. این رویداد با تشکیل کمیته سیما و منظر شهری در شهرداری یاسوج، توجه به موضوعات زیباسازی جدی تر شده است و بر همین اساس اولین جشنواره ملی دیوارنگاری در شهر یاسوج برگزار می شود.

موضوعات جشنواره

«شهر خوب، شهروند خوب»، «مقاومت و پایداری» و «هویت بومی و انتقال فرهنگ سنتی منطقه» از تاریخ ۱۳ تا ۱۸ مهرماه در شهر یاسوج برگزار می‌شود.

محل های اجرا و نحوه ثبت نام

در این جشنواره ۳۴ بدنه شهری که توسط تیم کارشناسی کمیته سیما و منظر شهر یاسوج انتخاب شده است به فراخوان گذاشته شده است و هنرمندان می توانند، آثار خود را جهت انتخاب و شرکت در فراخوان به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

رشته های مورد پذیرش:

  • رشته‌های نقاشی، طراحی گرافیک و دیگر رشته‌های مرتبط

این جشنواره با هدف خلق آثار بدیع و به منظور ارتقای کیفیت جلوه های بصری شهر یاسوج، معرفی ظرفیت های گردشگری و موقعیت مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین ایجاد شور و نشاط اجتماعی فرصت مغتنمی برای ایجاد تعامل و رقابت میان هنرمندان سراسر کشور خواهد بود.

لینک های مرتبط

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان نقاشی, فراخوان هنری

دیدگاه ها