منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان بین المللی رزیدنسی (اقامت هنری) Urbanistic ویژه هنرمندان و معماران در آلمان

فراخوان بین المللی رزیدنسی (اقامت هنری) Urbanistic ویژه هنرمندان و معماران در آلمان منتشر شد.

  • مهلت: ۲۵ آذر ۱۳۹۷

در اواسط هر سال،‌ «ZK/U» فراخوان پذیرش درخواست های هنرمندان و شهرسازان را برای کسب یک فرصت اقامت در برنامه خود را منتشر می کند. «اقامت ZK/U»‌ یک فضای تولیدی است که در آن هنرمندان، پژوهشگران و شرکت کنندگان،‌فرصت آن را پیدا می کنند تا یکدیگر را ملاقات کنند و روی پروژه های فردی یا گروهی کار کنند. به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در گالری آنلاین، برنامه رزیدنسی Urbanistic درآلمان برای دوره اقامتی سه الی هشت ماهه در زمینه تحقیقات شهری، جغرافیایی، انسان شناسی، شهرسازی، معماری و علوم انسانی پذیرای هنرمندان و مهندسین معمار خواهد بود.

The residency space offers studio-apartments and communal facilities; the costs for which are between €۵۵۰ and €۸۵۰ for individual fellows depending on type of studio-apartment and length of stay.

انتظارات برنامه

  • مرکز اقامتگاه هنر و شهرسازی ZK / U میزبان این فرصت مطالعاتی خواهد بود. در چارچوب این فراخوان، ZK / U به دنبال ابتکاراتی است که فضایی را برای مبادله و ارتباطات بین شهروندان ایجاد می کنند؛ زیرساخت های شهری و فضای عمومی را برای شهروندان باز می گردانند؛ شیوه هایی که پیچیدگی های جهانی را در یک زمینه محلی درک می کنند؛ و پروژه هایی که اشکال وابستگی محلی را در جوامع پس از مهاجرت تصور می کنند.

مزایای برنامه

  • آتلیه باز و محل اقامت و تحقیق در طول برنامه در اختیار شرکت کنندگان خواهد بود.

هزینه شرکت در برنامه

هزینه اقامت (۳-۸ ماه) بر اساس نوع استودیو-آپارتمان و مدت اقامت بین ۵۵۰ تا ۸۵۰ یورو خواهد بود.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان اقامت هنرمند, فراخوان بین المللی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها