جستجو

≡ فراخوان تبلیغ رایگان برای هنرمندان کارآفرین در ماهنامه سرند منتشر شد. ≡

 

از مردادماه سال ۹۴ با همفکری و همیاری جمعی از دوستان نخستین گام در جهت راه اندازی نشریه سرند برداشته شد. ماهنامه سرند ماحصل تلاش جمعی است که دل در گروه مسایل اجتماعی دارند. می دانیم و اشراف داریم که نقد، خاصه نقد خویشتن، چندان دلپذیر نیست! بویژه برای ما ایرانیان که اعتراف به اشتباه و تجدیدنظر در رفتار و گفتار جایگاه ضعیفی دارد. از طرفی قصد نداریم تا ذکر مصیبت کنیم به ترتیبی که موجب خستگی و تکدر خاطر مخاطبان گردیم. بلکه با دیدی فراخ تر از تلاش، امید و چشم انداز هم صحبت کنیم تا نشان دهیم به رغم همه مشکلات و سختی می توانیم اگر بخواهیم. سیاست ما بر رایگان بودن نشریه بوده، هست و خواهد بود تا به این ترتیب با سهولتی بیشتری باب سخن با مخاطب را بگشاییم.

یکی از بزرگترین دغدغه های گروه، توسعه ماهنامه است. پرداختن به مباحثی چون دانش و فناوری، اقتصاد و کارآفرینی و توانمندسازی از رئوس این مهم است تا ضمن گسترش دامنه موضوعات مورد بررسی در ماهنامه، به آن غنای بیشتری ببخشیم. بدین ترتیب از نظریه پردازی صرف فاصله خواهیم گرفت و به میدان عمل قدم خواهیم گذاشت. از این رو دست همه عزیزانی که می توانند ما را در این مسیر همراهی کنند به گرمی می فشاریم.

در همین راستا ماهنامه سرند جهت نیل به اهداف، خود مشخصا در زمینه توانمندسازی و کارآفرینی اجتماعی، در نظر دارد با همکاری شما سروران هر شماره تا ۱۰ صفحه رایگان جهت تبلیغ و تا ۲۰ صفحه رایگان جهت رپورتاژ دستآوردهای دانش بنیان و مبتنی بر کارآفرینی تقدیم نماید تا از یک سو گامی هرچند کوچک در جهت معرفی بهتر و بیشتر کارآفرینان جوان بردارد و از سوی دیگر به بسط عینی ذهنیت زندگی اجتماعی همت گمارد. ما چون پیر فرزانه حکیم فردوسی باور داریم:

چو هم پشت باشیم و هم یک زبان    یکی کوه کندن ز بن می توان

با تقدیم احترام

سپهر ساغری

مدیرمسئول و سردبیر

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه