منو

ایمیل ارسال اثر فراخوان جشنواره استانی تئاتر پسامهر

فراخوان جشنواره استانی تئاتر پسامهر توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا منتشر شد.

■ مهلت: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ■

انجمن هنرهای نمایشی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس به منظور رشد و گسترش و بهره گیری از استعدادهای هنرمندان برای هجدهمین سال پیاپی اقدام به برپایی جشنواره استانی تئاتر پسامهر کرده است.

≡ هدف جشنواره

  • هدف از برگزاری این رویداد هنری توجه و نگاه ویژه و هنرمندانه به شعارسال «حمایت ازکالای ایرانی» و اهمیت تولیدات داخلی در راستای اشتغال.
  • توجه جدی مخاطب به عنوان یکی از ارکان اساسی هنرهای نمایشی، توجه به عنصر نوآوری و شگفتی در نمایش ها، رونق بخشیدن و سوق دادن به متون و آثار بومی، توجه به شناخت وفهم صحیح نسبت به نمایشنامه های چاپی و خارجی، نگاهی کاوشگرانه و مدبرانه به جامعه و مسائل اجتماعی.

≡ شرایط مسابقه

  • هر هنرمند صاحب اثر صرفا می تواند با یک اثر درخواست حضور در جشنواره را داشته باشد.
  • هنرمندان باید ٣ نسخه لوح فشرده با مجوز کتبی نویسنده، مترجم یا ناشر و چکیده سوابق هنری را به همراه تقاضای حضور در جشنواره را تا تاریخ ١٨ مردادماه امسال به دبیرخانه واقع دربلوار معلم، طبقه فوقانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا ی ابه آدرس ershad_fasa@yahoo.com ارسال کنند.

 ≡ اعلام نتایج

نتایج بازبینی ٢۵مردادماه اعلام می گردد و گروه های برگزیده درنیمه اول شهریورماه با حضور داوران کشوری در سالن استاد سیروس خورشید و سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا به رقابت می پردازند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان تئاتر و نمایش, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها