منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان جوایز استعداد جدید D&AD ۲۰۲۰

فراخوان جوایز استعداد جدید D&AD ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۵ فروردین ۱۳۹۹

■ رویداد D&AD، هر ساله از آثار برجسته در صنعت طراحی و تبلیغات با جوایز بین‌المللی تقدیر و حمایت می‌کند. و در پی رشد استعدادهای جدید است تا اطمینان حاصل کند نسل بعدی آن‌ها شروع بسیار خوبی داشته باشند.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جدید در هر سنی آزاد است. شرکت کنندگان دانشجو لازم است در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۰ در یک رشته شناخته شده تمام وقت یا پاره وقت تحصیلات عالی، در هر جای جهان مشغول به تحصیل باشند.

≡ شرایط آثار:

■ شرکت کنندگان می‌توانند تا پنج نفر با هم کار کرده و به عنوان یک گروه شرکت کنند، دانشجویان و غیر دانشجویان هم می‌توانند با هم کار کنند، اما هر یک از اعضای تیم باید واجد شرایط ورود باشد. اگر دانشجو باشید برای ورود نیاز به یک مربی دارید. اگر دانشجو نیستید داشتن مربی لازم نیست.

≡ جوایز:

■ تمامی برندگان این رویداد به مراسم اهدای جوایز دعوت خواهند شد. و به هر گروه یک مداد اهدا خواهد شد. برندگان همچنین فرصت شرکت در آکادمی D&AD را دریافت می کنند.
■ علاوه بر جوایز ویژه دیگر، به برندگان بورسیه تحصیلی نیز اهدا خواهد شد.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان تایپوگرافی, فراخوان تبلیغات, فراخوان دانشجویی, فراخوان طراحی بسته بندی, فراخوان طراحی پوستر, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان طراحی لوگو, فراخوان غیر رایگان, فراخوان موشن گرافیگ, فراخوان هنری

دیدگاه ها