منو

رای دادن به وبسایت فستیوارت فراخوان رای دادن به فستیوارت در جشنواره وب ایران

≡ فراخوانی برای همه هنرمندان و نویسندگان ≡

 

سلام و وقت شما بخیر. هر سال یک جشنواره با نام «جشنواره وب و موبایل ایران» برگزار می شود که در بخش رای گیری مردمی، با رای شرکت کنندگان؛ بهترین سایت های خدمات رسان انتخاب شده و از آنها تقدیر و  بطور عمومی معرفی می شوند. وبسایت فستیوارت که خبرهای این کانال در آنجا تنظیم و ارسال می شوند، امسال برای  اولین بار در این مسابقه شرکت می کند. موفقیت در این جشنواره می تواند به رشد آن کمک فراوانی بکند، دیده بشود، شانس بدست آوردن حامی را بدست بیاورد و از این طریق خدمات خودش را افزایش بدهد.

بیش از یک سال از آغاز کار فراخوان می گذرد و اتفاقات متعددی در آن افتاده است تا شرایط امروز برسد. هنوز هم ایده های خوبی در ذهن دارم که اجرای آنها نیاز به حمایت دارد. شما می توانید با رای دادن به فستیوارت، به موفقیت آن کمک کنید. تنها کافیست فستیوارت را دوست داشته باشید. همین! روی لینک زیر کلیک کنید و سپس در صفحه رای گیری، روی شکل قلب کلیک کنید.

≡    برای رأی دادن به فستیوارت اینجا کلیک کنید.  ≡

ماراتن سختی در پیش است. این فراخوان، دعوتی از همه شماست. با همراهی هم، پیروز خواهیم شد. برنده این رقابت، همه ما هستیم.  ان شاالله.

با ارادت تمام؛

علی اصغر کلانتر

@honarpazhouh

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, یادداشت

Tags:  

دیدگاه ها