منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان دومین جشنواره رفاقتی موسیقی دانشگاه گیلان

فراخوان دومین جشنواره رفاقتی موسیقی دانشگاه گیلان منتشر شد.

مهلت: ۱۵ آبان ۱۳۹۸

≡ با استعانت از درگاه باری تعالی و با هدف توجه به استعدادهای جوان در حوزه موسیقی فاخر، ایجاد روحیه رفاقت و هم افزایی بین دانشجویان، به همت کانون موسیقی دانشگاه گیلان نخستین جشنواره رفاقتی موسیقی با حضور هنرمندان در بخش‌های موسیقی دستگاهی ایران، نواحی و سازهای کوبه ای با بیش از سی اجرا در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در تالار شهید مطهری دانشگاه گیلان برگزار شد. دومین جشنواره رفاقتی موسیقی به صورت غیررقابتی ویژه دانشجویان سراسر کشور در کلیه رشته‌ها و مقاطع تحصیلی برگزار می‌شود و جمعی از استادان گروه موسیقی دانشگاه گیلان به منظور شناسایی استعدادها و ارزیابی کیفی اجراها، آثار ارسالی را برای حضور در جشنواره انتخاب خواهندکرد.

زمان بندی فراخوان

مهلت پذیرش آثار در مرحله اول به منظور ارزیابی حداکثر تا تاریخ ۱۵/ ۸ / ۱۳۹۸ و مرحله نهایی (اجرای صحنه ای) در تاریخ ۹ لغایت ۱۱ آذر ماه ۱۳۹۸ در دانشگاه گیلان برگزار خواهد شد.

بخش‌ها و هزینه های جشنواره

  • تک نوازی: ۳۰ هزار تومان
  • دو نوازی: ۳۰ هزار تومان
  • گروه نوازی: ۵۰ هزار تومان

جوایز:

  • به تمام نفرات و گروه های راه یافته به بخش صحنه ای جشنواره، تقدیرنامه، تندیس جشنواره و هدیه نفیسی به رسم یادبود اهدا می شود.
دانلودها

فایل فراخوان اصلی مسابقه را از این لینک دریافت کنید.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان دانشجویی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان موسیقی, فراخوان هنری

دیدگاه ها