فراخوان دومین جشنواره نقاشی آیات

فراخوان دومین جشنواره نقاشی آیات منتشر شد.

■ مهلت: ۱ دی ۱۳۹۶ ■

■ جشنواره ملی نقاشی «آیات» به منظور رقابت در عرصه خلاقیت‌های هنری و معرفی ایده‌های اصیل و شناخت آثار برتر در حوزه مفاهیم قرآنی به همت معاونت قرآن و عترت ارشاد و با همکاری اداره کل ارشاد استان گلستان برپا می‌شود.

■ جشنواره ملی آیات در رشته نقاشی در دو بخش اصلی «نگاه نو و فضای انتزاعی» و «نگاه کلاسیک و فیگوراتیو» با موضوعاتی همچون احسان و نیکی، پرهیز از ناپاکی، امید، نشاط، آفرینش و خلقت، خودباوری، وحدت اسلامی، ظلم‌ستیزی، صلح و دوستی، ایثار و شهادت، عفاف و حجاب، خانواده، تمثیل و قصص قرآنی، رستاخیز، تفکر، تعمق و انس با طبیعت، توکل، مقاومت و پایداری، نماز و نیایش، آسیب‌های اجتماعی، تولید و اشتغال (اقتصاد مقاومتی) برگزار می‌‌شود. همچنین بخشی ویژه به عنوان «سوره مبارکه واقعه» تدارک دیده شده که شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است.

■ علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره در اداره کل فرهنگ و ارشاد گلستان به نشانی استان گلستان، گرگان، بلوار شهید شکاری، ضلع شمالی تالار فخرالدین اسعد گرگانی ارسال کنند.

■ مراسم اختتامیه و معرفی برترین‌های دومین جشنواره ملی نقاشی «آیات» بهمن‌ماه سال جاری در گلستان برگزار می‌شود.

■ فراخوان را از این لینک دانلود کنید.

 

فقط به آفرینش اثر فکر کنید؛

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می دهد!

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب مهم این صفحه