منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان رزیدنسی (اقامت هنرمند) مرکز Kunstkollektivet در دانمارک

فراخوان رزیدنسی (اقامت هنرمند) مرکز Kunstkollektivet در دانمارک منتشر شد.

  • مهلت: از ۲۴ شهریور تا ۱۰ دی ۱۳۹۸

■ مرکز Kunstkollektivet در دانمارک از تمامی هنرمندان دعوت می کند تا در فرصت اقامت به مدت دو الی دوازده ماه با دسترسی ۲۴ ساعته به فضای کارگاه، شرکت نمایند. این مرکز در نزدیکی ساحل و جنگل واقع شده و یک ساعت از کپنهاگ فاصله دارد و شامل خانه و کارگاه تازه تاسیس برای هنرمندان حوزه سرامیک و نساجی است. این رویداد برای طراحان و هنرمندانی در نظر گرفته شده است که قصد دارند بیان هنری خود را تجربه کنند و نمایشگاه یا تولید خود را راه اندازی نمایند.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

  • هنرمندان سرامیک و نساجی و طراحی پارچه می توانند در این رویداد شرکت نمایند.

≡ امکانات رزیدنسی:

■ برگزار کننده، یک اتاق خصوصی و یک فضای کارگاه برای هنرمندان اختصاص داده است.
■ محل اقامت دارای فضایی آرام و مناسب برای خلاقیت می باشد.
■ استودیوی نساجی شامل دستگاه بافندگی الکترونیکی، نخ ریسی برقی، اتوی برقی با مکش، warping mill ۴M، میز کار مختلف می باشد.
■ استودیوی سرامیک نیز شامل چرخ الکتریکی سفالگری، spray booth،، سطل های مختلف، حوضچه ها، قفسه ها، کوره های سرامیکی و جدول ها می باشد.

≡ مدت زمان اقامت:

■ هر هنرمند می تواند از ۲ الی ۱۲ ماه در مرکز Kunstkollektivet B۸ اقامت داشته باشد.

≡ شرایط:

■ هنرمند باید بر روی یک پروژه از قبل تعریف شده کار کند، چه در جستجوی تکنیک، آزمایش مواد یا شروع یک تولید جدید باشد. همچنین هنرمندان میتوانند سخنرانی یا ورکشاپ ارائه دهند.
■ متقاضیان باید نام، سن، تحصیلات، ایمیل، نشانی، ملیت، ۳-۵ عکس از کار هنرمند، شرح پروژه، پیوند به صفحه وب و یا اینستاگرام ارسال کنند.

≡ هزینه شرکت در رزیدنسی:

■ هر ماه: مبلغ ۴۸۰۰ dkk (کرون دانمارک)

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان اقامت هنرمند, فراخوان بین المللی, فراخوان رزیدنسی, فراخوان صنایع دستی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها