منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان رقابت بین المللی «جهان هنرهای پوشیدنی (WOW ART)» ۲۰۱۹

فراخوان رقابت بین المللی هنرهای پوشیدنی WOW ART 2019 منتشر شد.

 • مهلت: ۹ فروردین ۱۳۹۸

■ رویداد هنرهای پوشیدنی اکنون در سی و یکمین سال خود آماده پذیرش آثار از طراحان، هنرمندان و سازندگان سراسر جهان می باشد. هنرمندان باید آثاری خلق کنند که غیر قابل تصور باشند. هرچیزی که در زمینه هنر پوشیدنی باشد، می تواند جایی روی صحنه پیدا کند تا زمانی که بدیع و مبتکرانه باشد و به خوبی اجرا شود. این رویداد برای شرکت کنندگان فرصت هایی نظیر جایزه نقدی، تبلیغات، فرصت های ارتباطی، کارآموزی و اقامت منحصر به فرد ایجاد می کند.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ هنرمندان از سراسر جهان می توانند در این رویداد شرکت کنند.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ آوانگارد: برخورد بین هنر و مد
■ Aotearoa
■ آزاد: جهان بدون مرزهای موضوعی که به شما آزادی کامل برای کشف و خلق طراحی تان می دهد.
■ اساطیر: از دنیای دیگر و ابعاد دیگر الهام بگیرید، داستان های خارق العاده از هیولاها، و موجودات ترسناک، خدایان و الهه ها، الهامات خود را از گنجینه ای عظیم از داستان ها جمع آوری کنید.
■ تبدیل: ایجاد کاری که تغییر شکل، طبیعت و ظاهر را در پی دارد. با مکانیسم های مختلف برای آشکار کردن جنبه های غیر منتظره لباس خود دست و پنجه نرم کنید.این تغییر و تحول می تواند خطرناک، جالب یا تکان دهنده باشد. در هر حال باید یک دگرگونی فوق العاده باشد.
■ سفید: نماینده طیف وسیعی از احساسات، سفید با صلح، نور، عشق، کمال، خلوص و معنویت مرتبط است. در برخی از نقاط دنیا، سفیذ نمایانگر مرگ و سوگواری است. در برخی دیگر مربوط به فرشتگان، سلامتی و زمان خوب است. نور سفید در تخیل شما چه چیزی را تداعی می کند؟

≡ هزینه ثبت نام:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ آثار برتر در معرض دید ۶۰ هزار نفر به نمایش گذاشته خواهند شد.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان تصویرسازی, فراخوان دیجیتال آرت, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان طراحی محصول, فراخوان مد، فشن و طراحی لباس, فراخوان نقاشی, فراخوان هنرهای تجسمی, فراخوان هنری

دیدگاه ها

 • ارسال شده: دی ۵, ۱۳۹۷ ۲۰:۳۹

  saba

  سلام چندتا طرح و از چه طریقی میشه ارسال کرد؟
  • ارسال شده: دی ۶, ۱۳۹۷ ۱۷:۱۹

   فراخوان

   سلام. لینک سایت اصلی زیر پوستر قرار داره. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر به زبان فارسی دارید، صفحه festivart.ir/help رو بخونید.