منو

لینک وبسایت فراخوان سومین جشنواره «چادرهای آسمانی» در رشته موشن گرافیک

فراخوان سومین جشنواره «چادرهای آسمانی» در رشته موشن گرافیک توسط معاونت اجتماعی نیروی انتظامی منتشر شد.

■ مهلت: ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ■

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در پایگاه خبری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، «احمد کاهه» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اشاره به اینکه اولین جشنواره چادرهای آسمانی در رشته عکاسی، دومین جشنواره در رشته تصویر سازی و گرافیک برگزار شده است، اظهارداشت: سومین جشنواره «چادرهای آسمانی» با فراخوان آثار موشن گرافیک با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و تجلیل از هنرمندانی که با انتخاب این موضوع به خلق آثار هنری متعهد مبادرت می ورزند، توسط معاونت اجتماعی ناجا و با همکاری هنرمندان این عرصه در ۱۸ محور برگزار می­ شود.

■ هدف مسابقه

وی ادامه داد:تولید منابع تصویری خلاقانه و الهام‌­بخش با موضوع عفاف و حجاب، از جمله اهداف این جشنواره  در بخش هنری به شمار می آید.

این مقام مسئول به برگزاری سومین جشنواره چادرهای آسمانی از۳ خرداد تا ۱۰ تیر ماه اشاره و بیان کرد: امیدوارم شاهد حضور پرشور و همراهی هنرمندان عزیزمان در تولید آثار موشن گرافیک با موضوع عفاف و حجاب باشیم.

≡ شرایط ارسال اثر

کاهه ادامه داد: کلیه هنرمندان، دانشجویان و علاقمندان هنر مدرن موشن گرافیک می توانند از طریق ثبت نام در سایت hejab.police.ir و آثار مطابق فراخوان، را به صورت پست پیشتاز به موسسه ناجی هنر به نشانی: تهران- میدان ونک- خیابان ملاصدرا- خیابان پردیس- نبش بزرگراه کردستان- پلاک ۳۵- کد پستی  ۹۹۱۹۱۶۹۱۴ ارسال کنند.

≡ جوایز مسابقه

دبیر بخش هنری سومین جشنواره چادرهای آسمانی به قوانین جشنواره در قالب آیین نامه فراخوان و ۱۸ محور جشنواره در سایت hejab.police.ir اشاره و خاطرنشان کرد: جوایز در نظر گرفته شده برای هنرمندان “موشن گرافیست” شامل نفر اول؛ لوح افتخار و مبلغ پنج میلیون تومان وجه نقد، نفر دوم؛ لوح افتخار و مبلغ چهار میلیون تومان وجه نقد، نفر سوم؛ لوح افتخار و مبلغ سه میلیون تومان وجه نقد و نفرات چهارم تا ششم؛ لوح افتخار و مبلغ یک میلیون تومان وجه نقد است.

برای دانلود فایل فراخوان اینجا کلیک کنید.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان هنری

دیدگاه ها