منو

ایمیل ارسال آثار فراخوان سومین دوره همایش شعر گویشی «مندیر»

فراخوان سومین دوره همایش شعر گویشی «مندیر» توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باغملک منتشر شد.

■ مهلت: ۲۵ تیر ۱۳۹۶ ■

سومین دوره همایش شعر گویشی مندیر با حضور شاعران لرنشین سراسر کشور با حضور استان‌های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، لرستان، بوشهر، بندرعباس، اصفهان، همدان و ایلام برگزار خواهد شد.

براساس فراخوان اعلام شده این همایش در دو بخش آزاد و آیینی برگزار خواهد شد و موضوعات بخش آیینی شامل فرهنگ و سنن ایلی، مهدویت و انتظار، عاشورا، دفاع مقدس، انقلاب اسلامی ومدافعین حرم است. مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره ۲۵ تیرماه است.

برای شرکت در همایش شعر گویشی«مندیر» محدودیت سنی وجود ندارد و قالب اشعار ارسالی آزاد است. هر نفر می‌تواند ۳ اثر به دبیرخانه جشنواره همراه با فایل صوتی ارسال کند.

اشعار رسیده به دبیرخانه در دوره‌های قبل و اشعار برگزیده سایر همایش‌ها داوری نخواهند شد و اشعار آزاد و آیینی مجزا داوری می‌شوند. حضور برگزیدگان در روز برگزاری همایش الزامی است.

علاقه مندان برای شرکت در این همایش می‌توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیک به نشانی hamidi.mohamad۲۶۹۲@gmail.com و یا نشانی دبیرخانه: خوزستان، باغملک، خیابان شهید بهشتی، روبروی بانک صادرات، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باغملک ارسال کنند. شماره تلفکس دبیرخانه: ۴۳۷۲۳۲۵۷-۰۶۱ و شماره‌های ۰۹۳۷۱۸۷۲۳۳۳ – ۰۹۱۶۳۳۵۹۳۸۶ آماده پاسخگویی به علاقه مندان حضور در این همایش هستند.

زمان و مکان برگزاری سومین دوره همایش شعر گویشی «مندیر» متعاقبا اعلام خواهد شد.

گفتنی است، «مندیر» گویش بختیاری به معنی چشم به راه و منتظر است.

منبع خبر: http://www.iqna.ir

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان رایگان

دیدگاه ها