منو

لینک منبع خبر فراخوان شرکت در هفدهمین کارگاه آموزشی آسیا اقیانوسیه درباره آموزش تفاهم بین الملل

فراخوان شرکت در هفدهمین کارگاه آموزشی آسیا اقیانوسیه درباره آموزش تفاهم بین الملل منتشر شد.

■ از زمان تأسیس مرکز آموزش تفاهم بین‌الملل در منطقه آسیا اقیانوسیه ( APCEIU)، این مرکز به برگزاری کارگاه‌های آموزشی ظرفیت‌ساز پیرامون آموزش تفاهم بین‌الملل (EIU) برای مربیان اقدام کرده است.

■ هدف از برگزاری این کارگاه‌ها، ترویج فرهنگ صلح از طریق آموزش است؛ چرا که اهمیت آموزش مربیان و معلمان برای ایجاد دنیایی پایدار و آرام، در اسناد مهمی همچون GCED (آموزش شهروند جهانی) و SDGs (اهداف توسعه پایدار) مورد تأکید قرار گرفته است.

■ کارگاه آموزشی آسیا اقیانوسیه درباره آموزش تفاهم بین‌الملل با هدف ارتقاء دانش، مهارت و تعهد شرکت‌کنندگان به آموزش تفاهم بین‌الملل (EIU) و آموزش شهروند جهانی (GCED)و همچنین توانمندسازی آنان در راستای طراحی و اجرای فعالیت‌های این دو برنامه در سطح ملی برگزار می‌شود.

■ همچنین اهداف این کارگاه عبارتند از:
≡ افزایش درک و دانش شرکت‌کنندگان پیرامون مفاهیم کلیدی و اصول EIU و GCED
≡ بررسی اساسی و عقلانی مسائل کنونی آموزش در راستای رشد و توسعه فرهنگ صلح و شهروند جهانی
≡ تقویت مهارت‌های کاربردی شرکت‌کنندگان در راستای طراحی و اجرای برنامه‌های EIU/GCED به‌طوری‌که این برنامه‌ها با شرایط محلی و ملی کشور مربوطه همسو باشند.

■ لازم به ذکر است که این کارگاه در سئول و اینجه، استان گانگوون، جمهوری کره در تاریخ ۲۸-۲۰ جولای ۲۰۱۷، به مدت ۹ روز، برگزار می‌شود.

■ سازمان‌های مشارکت کننده:
≡ سازمان‌های مورد حمایت وزارت آموزش و پروش جمهوری کره
≡ و با مشارکت: دفتر منطقه‌ای آموزش یونسکو در آسیا اقیانوسیه در بانکوک

■ شرکت کنندگان
۲۵≡ شرکت‌کننده از کشورهای عضو یونسکو در منطقه آسیا اقیانوسیه

■ انتخاب شرکت‌کنندگان:
≡ متقاضیانی که از سوی کمیسیون‌های ملی و یا شرکای APCEIU برای شرکت در کارگاه آموزشی معرفی می‌شوند باید تا تاریخ چهارشنبه، ۳۱ می ۲۰۱۷ فرم ثبت‌نام آنلاین را تکمیل کنند. پس از آن، کمیسیون‌های ملی و شرکای APCEIU نیز باید تا تاریخ ۳۱ می، توصیه‌نامه‌های مربوطه را به آدرس training@unescoapceiu.org ارسال کنند.

■ شرایط شرکت کنندگان:
≡ شرکت کنندگان یا باید در زمینه تعلیم و آموزش معلمان فعالیت داشته باشند و یا اینکه از لحاظ شغلی در جایگاهی قرار گرفته باشند که به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم بر سیاست‌ها و برنامه‌های آموزش معلمان تأثیرگذار است.
≡ نسبت به اجرای فعالیت های EIU/GCED تا ۶ ماه پس از شرکت در کارگاه آموزشی متعهد باشند.
≡ به زبان انگلیسی (گفتاری و نوشتاری) مسلّط باشند.
≡ صلاحیت افراد معرفی شده توسط کمیته‌ای متشکل از متخصصان بین‌المللی مورد بررسی قرار می‌گیرد و نتیجه این بررسی تا تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۱۷ از طریق ارسال دعوت‌نامه به کاندیدهای منتخب اعلام می شود.
≡ تمامی منتخبین باید حداکثر تا تاریخ ۲۰ ژوئن ۲۰۱۷ ثبت نام کنند. ثبت‌نام‌های انجام‌ شده پس از این تاریخ مورد پذیرش قرار نمی‌گیرند.

 

مدارک مورد نیاز

  • نامه امضا شده از سوی کمیسیون‌های ملی که بیانگر تعداد و اسامی شرکت‌کنندگان باشد.
  • تکمیل و ارسال فرم ثبت نام آنلاین
  • رزومه فرد معرفی شده برای شرکت در کارگاه

■ در پایان از علاقه‌مندان دعوت می‌شود جهت ارائه درخواست شرکت در کارگاه با گروه علوم اجتماعی و انسانی کمیسیون به شماره ۲۲۲۶۱۳۹۸ تماس حاصل فرمایند و برای اطلاعات بیشتر فایل ضمیمه را مطالعه نمایند.

گروه علوم اجتماعی کمیسیون ملی یونسکو – ایران

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بورسیه, فراخوان بین المللی

دیدگاه ها