منو

ایمیل جشنواره فراخوان شعر| نخستین کنگره شعر آیینی نفحات قم

فراخوان نخستین کنگره شعر آیینی نفحات قم به روزهای پایانی خود نزدیک می شود.

■مهلت: ۱۵ آذر■

نظیفه کریمی شاعر مهاجر و دبیر اجرایی نخستین کنگره استانی شعر «نفحات» در گفتگو با خبرنگار حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران از برگزاری نخستین کنگره شعر نفحات با همت کانون دانشجویان افغانستانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم (تدبیر) و همکاری دانشگاه آزاد خبرداد.

کریمی با اشاره به اهمیت و جایگاه شعر و ادبیات در جامعه مسلمان مهاجر هدف از برگزاری این کنگره را تبیین شعائر و مفاهیم اسلامی در قالب شعر و ادبیات عنوان کرد.

دبیر برگزاری کنگره شعر نفحات درباره چگونگی داوری آثار نیز گفت: آثار ارسالی پس از پایان مهلت در دو مرحله توسط اساتید و شاعران آیینی‌سُرا داوری می‌شود و در نهایت به هفت اثر برگزیده جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

[irp]

کریمی بیان داشت: این کنگره با این دیدگاه که قلم موثرترین ابزار در جامعه کنونی هست این اختیار را به همگان می‌دهد تا علاقه‌مندان در هر سن و در هر قالبی به سرایش شعر آیینی بپردازند.

براساس این خبر علاقه مندان به شرکت در این کنگره می‌توانند آثار خود را تا ۱۵ آذر ماه جاری به دبیرخانه نخستین کنگره شعر نفحات به آدرس nafahatpoem@gmail.com ارسال کنند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان ادبی

دیدگاه ها