منو

لینک وبسایت فراخوان طراحی معماری شرکت هلندی Cristalplant سال ۲۰۱۷

فراخوان طراحی معماری شرکت هلندی Cristalplant سال ۲۰۱۷ منتشر شد.

■ ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ■

شرکت هلندی Cristalplant® با همکاری شرکت Tortu (شرکت تولید کننده عمده هلندی طراح وسایل حمام غیر متعارف) فراخوان رقابت طراحی سال ۲۰۱۷ خود را برای کشف بهترین های معماری کسب و کار منتشر کرد.

خلاقیت، نوآوری و فن آوری نقاط تمرکز این رقابت هستند.

آثار توسط یک هیئت داوران متشکل از اشخاص سرشناس جهان طراحی و مبلمان انتخاب می شود و در خلال مراسم اختتامیه که در ماه سپتامبر برگزار خواهد شد، معرفی خواهند شد. این رویداد، یک فرصت منحصربفرد دیده شدن برای برندگان است به آنها امکان کار در کنار طراحان شناخته شده و جستجوی فرصت های قابل توجه برای دیده شدن را می دهد.

شرکت کنندگان باید طراحی ترکیبی و اصلی برای سینک ظرفشوییاز مواد زیستی Cristalplan و ملهم از سبک Tortu ارائه کنند. این آثار باید قابلیت ارائه در هتل ها و آپارتمان های لوکس را داشته باشند

شرکت در این مسابقه رایگان و برای همه طراحان معمار جهان بدون در نظر گرفتن سن و جنسیت آزاد است.

دانلود

فایل راهنمای شرکت در مسابقه را از اینجا دانلود کنید.

در صورت نیاز به ترجمه فارسی جزئیات فراخوان، عضویت ویژه خود را از طریق لینک https://festivart.ir/vip فعال نموده و سپس تقاضای خود را برای https://telegram.me/honarpazhouh ارسال کنید تا خبر برای مترجم ارسال شود. با عضویت ویژه، علاوه بر این فراخوان، به مدت دو ماه به همه خبرهای ویژه دسترسی خواهید داشت. قبل از فعال کردن عضویت ویژه، قوانین وبسایت را در لینک https://www.festivart.ir/terms مطالعه کنید.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها