منو

صفحه فراخوان فراخوان عکاسی|مسابقه عکاسی از بناها و محوطه‌های تاریخی شورای ایکوموس

فراخوان مسابقه عکاسی از بناها و محوطه‌های تاریخی شورای ایکوموس منتشر شد.

■مهلت: ۲۸ آذر ■

شورای بین المللی بناها و محوطه های تاریخی فرهنگی ( ایکوموس) مسابقه ای به منظور گردآوری مجموعه ای از زیباترین تصاویر از بناها و محوطه های تاریخی برگزار خواهد کرد.

لادن جعفری تهرانی مدیرکل امور بین الملل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اعلام این خبر گفت: بر اساس پیشنهاد این شورا به جامعه میراث فرهنگی، افراد می توانند تصاویری بسیار زیبا با بهترین توصیف ممکن را که معرف یک بنای تاریخی و یا سایت تاریخی میراث جهانی باشد را تا ۲۸ آذر ماه سالجاری برابر با ۱۸ دسامبر به آدرس اینترنتی photobank-icomos.org ارسال و از نحوه شرکت در مسابقه با خبر شوند.

وی افزود: به زیبا ترین تصاویر جایزه ای تعلق خواهد گرفت که جایزه نفر اول کارت عضویت ایکوموس در سال ۲۰۱۷ به نام فرد برنده و یا به نام فردی با انتخاب فرد برنده خواهد بود. این کارت دسترسی رایگان به بسیاری از سایت ها و موزه های تاریخی در کلیه کشورهای عضو ایکوموس را فراهم می کند.

به گفته وی، جایزه نفردوم دو کتاب رایگان از کاتالوگ انتشارات ایکوموس و جایزه نفرسوم یک کتاب رایگان از کاتالوگ انتشارات ایکوموس خواهد بود.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها