منو

صفحه فراخوان جشنواره فراخوان عکس و کارتون دومین مسابقه بین المللی «پژوهش، فناوری و نوآوری از نگاه عکاسان و کارتونیست ها»

فراخوان عکس و کارتون دومین مسابقه بین المللی «پژوهش، فناوری و نوآوری از نگاه عکاسان و کارتونیست ها» توسط دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فنّاوری  برگزار می شود.

■مهلت: ۳۰ آبان■

  • دبیرخانه شورای عالی عتف با هدف شناسایی دستاوردها، چالش ها و فرصت‏های حوزه پژوهش، فنّاوری و نوآوری از منظر هنرمندان عکاس و کاریکاتورنیست، دومین دوره مسابقه « پژوهش، فنّاوری و نوآوری از نگاه عکاسان و کارتونیست ها» را در گستره بین المللی برگزار می کند.
  • به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،  دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فنّاوری با هدف شناسایی دستاوردها، چالش ها و فرصت‏های حوزه پژوهش، فنّاوری و نوآوری از منظر هنرمندان عکاس و کاریکاتوریست، دومین دوره مسابقه « پژوهش، فنّاوری و نوآوری از نگاه عکاسان و کارتونیست ها» را در گستره بین المللی  برگزار می کند.
  • این دوره از مسابقه در دو رشته عکاسی و کارتون برگزار می شود که موضوع محوری آن «چالش ها و فرصت های موجود در پژوهش، فنّاوری و نوآوری» است.
  • موضوع‏ها و مضامین کلی مدنظر این دوره از مسابقه شامل فناوری و نوآوری مسئولانه، تجهیزات پژوهشی دانشگاه‏ها و پژوهشگاه‏ها، تعاملات بین المللی علمی دانشگاه‏ها و مراکز آموزش عالی، ارتباط دانشگاه ها و مراکز پژوهشی با کار و صنعت، پژوهش های غیرکاربردی، سهم پژوهش در تولید ناخالص داخلی، بهره‏ وری در پژوهش، پژوهشگران و بازار کار، مهاجرت دانش آموختگان و پژوهشگران، جایگاه پژوهش در بین مردم، فنّاوری و نوآوری در زندگی مردم، فنّاوری و نوآوری در مظاهر اجتماعی، شهری و روستایی، فنّاوری و آَسیب‏های اجتماعی، فنّاوری و بومی‏سازی، فنّاوری های نرم و نقش فنّاوری در تولید ثروت ملی است.

[irp]

  • گفتنی است  متقاضیان می توانند صرفا در یک رشته از رشته های عکاسی یا کارتون شرکت کنند و هر شرکت کننده می تواند حداکثر ۵ اثر ارسال کنند.
  • از میان آثار رسیده به دبیرخانه، حداکثر ۱۰۰ عکس و ۱۰۰ کاریکاتور برای نمایش و چاپ در کتاب انتخاب می شود و در هر رشته ۵ نفر برتر معرفی و به هر یک علاوه بر لوح افتخار و کتاب نمایشگاه جوایزی اعطا خواهد شد، همچنین به تمامی هنرمندانی که آثارشان برای مسابقه برگزیده می‏شود، گواهی شرکت اعطا می‏شود.
  • آخرین مهلت ارسال آثار ۳۰ آبان ۱۳۹۵ و زمان برگزاری نمایشگاه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ خواهد بود.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها