منو

وبسایت فراخوان کارگاه آموزشی سفال و لعاب در فرهنگستان هنر

≡ فراخوان کارگاه آموزشی سفال و لعاب در فرهنگستان هنر منتشر شد. ≡

■مهلت: ۲۳ آبان■

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، کارگاه آموزشی سفال و لعاب با حضور نگار کفیلی در فرهنگستان هنر برگزار می‌شود. این کارگاه با مبانی پایه‌‌ای شامل تهیه گِل سفال و کار با دست آغاز می‌شود، سپس کار با چرخ سفالگری آموزش داده می‌شود و در انتها با لعاب‌کاری و نقاشی روی سفال ادامه پیدا می‌کند. برگزاری کارگاه‌های تخصصی مهارت‌های علمی و فنی نیز در میان دوره‌ها برگزار خواهد شد.

در این کارگاه حداکثر ۱۰ هنرجو پذیرفته می‌شوند و در پایان هر دوره گواهی شرکت به هنرجویان اعطاء خواهد شد.

دور نخست این کارگاه از ۲۳ آبان آغاز می‌شود و روزهای یکشنبه و چهارشنبه به مدت ۱۰ جلسه ۳ ساعته، ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای ثبت نام در این کارگاه می‌توانند به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره ۱۵۵۲،‌ فرهنگستان هنر مراجعه نمایند یا با شماره ۶۶۹۶۵۶۷۶ تماس بگیرند.

[irp]

نگار کفیلی متولد ۱۳۶۰ است. او کارشناس ارشد رشته هنرهای اسلامی است و دکتری خود را در زمینه پژوهش هنر گذرانیده است. کفیلی مدرس دانشگاه‌های آزاد و سوره است و تاکنون در نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی سفال شرکت داشته‌است.

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان غیر رایگان, فراخوان کارگاه آموزش هنر

دیدگاه ها