منو

صفحه ثبت نام فراخوان مسابقه داستان‌ کوتاه با محوریت «خلیج فارس»

≡ فراخوان مسابقه داستان‌نویسی با محوریت «خلیج فارس» از سوی مؤسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب منتشر شد. ≡

■ مهلت: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ■

■ این مسابقه قرار است در قالب داستان کوتاه برگزار شود. در فراخوان این مسابقه که قرار است با عنوان «خلیج فارس، قطعه ای از پازل هویت ایرانیان» برگزار شود، پنج محور اصلی به عنوان سرفصل در ارتباط با «نسبت خلیج فارس با ایران» مطرح شده که به این شرح است:

۱٫ نسبت زندگی تک‌تک ایرانیان با خلیج فارس

۲٫ نسبت خلیج فارس با اقالیم متنوع ایران

۳٫ جایگاه خلیج فارس در هویت ملی ایرانیان

۴٫ نقش تاریخی خلیج فارس در ارتباطات بین المللی ایران با شرق و غرب

۵٫ اهمیت خلیج فارس برای مردم خطه جنوب ایران

بنا بر این فراخوان، ۱۰ داستان برگزیده این مسابقه در قالب یک مجموعه‌داستان منتشر و به نویسندگان برتر یک عدد سکۀ نیم‌بهار آزادی اهدا خواهدشد.

علاقه‌مندان تا پایان دهه فجر (۲۲ بهمن) سال ۱۳۹۶ فرصت دارند، داستان‌های خود را از طریق سایت شهرستان ادب به دبیرخانۀ مسابقه ارسال کنند.

پیش از این نیز موسسه شهرستان ادب در واکنش به مشکلات و مخاطرات محیط زیستی فراخوان «باغ ملی» را منتشر و با تجمیع آن ها کتابی را به چاپ رسانده بود. داستان‌های این مجموعه را محمدرضا بایرامی داستان‌نویس مشهور و برگزیده جایزه جلال گزینش کرده است. فراخوان نگارش داستان‌های محیط زیستی در اسفند ۱۳۹۵ منتشر شد و کتاب «ویلای کاکایی‌ها» محصول این فراخوان است.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان رایگان

دیدگاه ها