منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان مسابقه طراحی لباس ورزشی و مدال قهرمانی

فراخوان مسابقه طراحی لباس ورزشی و مدال قهرمانی با هدف ترویج فرهنگ ورزشی دانشگاهی منتشر شد.

  • مهلت: ١۵ مهر ١٣٩٧

فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با هدف مشارکت بیشتر دانشجویان خلاق و جامعه دانشگاهی در جهت توسعه کمی و کیفی ورزش در دانشگاه‌ها مسابقه طراحی لباس ورزشی و مدال قهرمانی برگزار می کند. این فراخوان با هدف ترویج فرهنگ ورزش دانشگاهی ایران به عنوان الگو در سایر کشورها و تحقق اهداف فدراسیون جهانی ورزش دانشگاهی (FISU) بر اساس استانداردهای ملی می باشد.

≡ معیار های گزینش آثار

بنا براین گزارش شاخص های مورد توجه در طراحی لباس ورزشی و مدال قهرمانی ورزش دانشگاهی موارد زیر می باشد:

۱- ارزش‌های حاکم بر ورزش ملی ایران ۲- هویت،اصالت، فرهنگ و تمدن دانشجویان و دانشگاه‌های ایران ۳- شعار فدراسیون جهانی ورزش دانشگاهی (ستارگان امروز، رهبران فردا) ۴- گسترش رویا پردازی دانشجویان از طریق ورزش دانشگاهی ۵- لوگوی فدراسیون جهانی و ملی ورزش دانشگاهی
همچنین تمامی طراحی‌ها جهت شرکت در مسابقه باید با تکیه بر الگوهای ملی کشور باشد. طرح‌های کاربردی و برتر توسط گروه داوران و متخصصین فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی انتخاب و به نفرات اول تا سوم جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

≡ نحوه شرکت در مسابقه

افراد باید طرح خود را در قالب یک پروپوزال و با توجیه فنی، ارزشی و عملکردی ارائه دهند. هر هنرمند می‌تواند به صورت مجزا برای طراحی مدال و لباس ( بانوان و آقایان) تا ۲ اثر همراه با شناسنامه کامل اثر ارائه دهد. علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را بر اساس شاخص‌های تعیین شده تا تاریخ ۱۵ /۰۷/۱۳۹۷ به آدرس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی جمهوری اسلامی ایران ارسال نمایند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان مد، فشن و طراحی لباس, فراخوان هنری

دیدگاه ها