منو

فراخوان مسابقه طراحی پوستر فاصله گذاری فیزیکی، تعامل اجتماعی ۲۰۲۱

فراخوان مسابقه طراحی پوستر فاصله گذاری فیزیکی، تعامل اجتماعی ۲۰۲۱ منتشر شد.

  • مهلت: ۴ آبان ۱۳۹۹

■ جشنواره طراحی گرافیک WHY از هنرمندان دعوت می کند تا طرح خود را جهت شرکت در مسابقه طراحی پوستر با موضوع (فاصله گذاری فیزیکی، تعامل اجتماعی) ارائه نمایند. این جشنواره در فلورانس با برگزاری مسابقه پوستر ملهم از بیماری همه گیر COVID-۱۹، از تمامی هنرمندان خلاق دعوت می کند تا مفهوم فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی را مد نظر قرار داده، به مسئولیت مشترک و همبستگی احترام گذاشته و اتحاد ناگسستنی بشر را گرامی دارند. از اوایل ماه مارس، دعوت عموم به حفظ فاصله اجتماعی، عبارتی بود که از همه جا به گوش می رسید. سخت ترین کار برای انسان دوری از یکدیگر است، چرا که این کار به ویژه در سختی ها با ذات و طبیعت ما منافات دارد. زمانی که از چیزی واهمه داریم یا تحت استرس و فشار روانی قرار می گیریم، به عزیزانمان تکیه می کنیم. حضور در کنار همدیگر در سختی ها و گرفتاری ها یکی از مهمترین و با ارزشترین عملکردهای جامعه است. از هنرمندان، تصویرگران و طراحان دعوت می شود تا بیانی تجسمی از چالش ها و امیدهایشان را به تصویر بکشند. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی افراد حرفه ای و دانشجویان از سراسر جهان آزاد است.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ « فاصله گذاری فیزیکی، تعامل اجتماعی»

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ اقامت رایگان در هتل Student Hotel فلورانس در تعطیلات آخر هفته در زمان دلخواه
■ دریافت بسته مجموعه فونت های تازه منتشر شده از Zetafonts به ارزش ۵۰۰ یورو
■ عرضه و نمایش آثار در طول برگزاری فستیوال طراحی گرافیک wHY
■ پوستر برنده در چهارمین دوره فستیوال طراحی گرافیکی WHY، که از ۲۲ الی ۲۵ آبان در هتل Student Hotel فلورانس برگزار خواهد شد، اعلام می‌شود.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی پوستر, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان هنری, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی پوستر, مسابقه طراحی گرافیک, مسابقه هنری

دیدگاه ها