منو

لینک منبع خبر فراخوان مقاله همایش ملّی فلسفه کلام

فراخوان مقاله همایش ملّی فلسفه کلام با محوریت آرای آیت‌الله سبحانی منتشر شد.

■ مهلت: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ■

  • به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در تسنیم، فراخوان مقاله همایش ملی فلسفه کلام با محوریت آراء و اندیشه‌های آیت‌الله سبحانی که همزمان با روز جهانی فلسفه برگزار خواهد شد، از سوی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، برگزار کننده این همایش منتشر شد.
  • «فلسفه علم کلام (چیستی و هستی فلسفه کلام)، مسائل فلسفه کلام (چیستی، هستی، تطوّر علم کلام و …)،‌ ترابط علم کلام با علوم اسلامی انسانی (فقه، اصول فقه، فلسفه، تاریخ و …)، آراء و اندیشه‌های کلامی آیت‌الله سبحانی و نقش آیت‌الله سبحانی در تبیین، رشد و گسترش علوم عقلی، آراء و اندیشه‌های فقهی و اصولی آیت‌الله سبحانی، آراء‌ تفسیری و آرای ایشان در علوم حدیث، تاریخ» از جمله محورهای این فراخوان به شمار می‌رود.
  • علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با نشانی قم، بلوار ۱۵ خرداد، خیابان شهید میثمی، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی،‌ گروه کلام مکاتبه و یا با شماره تماس ۰۲۵۳۷۶۰۳۵۷۱ داخلی ۱۴۲ تماس حاصل کنند.
  • گفتنی است، همایش ملی فلسفه کلام همزمان با روز جهانی فلسفه و نیمه دوم آبان ماه سال جاری در دو شهر قم و تبریز برگزار خواهد شد.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان پژوهش, فراخوان مقاله

دیدگاه ها