منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان نخستین دوره جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

فراخوان نخستین دوره جایزه ملی یادگیری الکترونیکی توسط کرسی یونسکو در زمینه آموزش و یادگیری الکترونیکی منتشر شد.

■ مهلت: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ■

کرسی یونسکو در زمینه آموزش و یادگیری الکترونیکی، نخستین دوره جایزه ملی یادگیری الکترونیکی را برگزار می‌کند. هدف از اجرای این برنامه، فرهنگ‌سازی در زمینه آموزش و یادگیری الکترونیکی، شناسایی و تشویق افراد و سازمان‌های مؤثر در توسعه و ارتقای جایگاه یادگیری الکترونیکی و معرفی برگزیدگان حوزه یادگیری الکترونیکی به جامعه است.

≡ معرفی

فراخوان  نخستین جایزه ملی یادگیری الکترونیکی هم‌زمان با افتتاح دفتر کرسی آموزش و یادگیری الکترونیکی یونسکو در ایران آغاز شده است که افرادی که دارای تأثیرگذاری چشمگیری بر رشد و توسعه یادگیری الکترونیکی در کشور هستند، سازمان‌هایی که در نهادینه‌سازی نظام یادگیری الکترونیکی در فرایند توسعه به موفقیت‌های چشمگیری نائل شده‌اند و محصولات، خدمات، فرایندها و مدل‌های کسب و کاری که تأثیرات چشمگیری بر یادگیری الکترونیکی در کشور داشته‌اند، می‌توانند در این رقابت شرکت کنند.

≡ نحوه ثبت نام

  • ثبت‌نام علاقه‌مندان برای شرکت در این جایزه از دوم تیرماه هم‌زمان با افتتاح سامانه ثبت نام آغاز شده است و تا ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ادامه دارد. برای ثبت نام در این فراخوان، اینجا کلیک کنید.
  • لازم است که ذکر شود بررسی‌ها در سه سطح: فرد، سازمان و دستاورد تأثیرگذار انجام می‌شود.
  • علاقه‌‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۵۷۶۵۸-۰۲۱ داخلی ۳۳۰ و ۳۳۱ تماس حاصل فرمایند و یا از طریق پایگاه اطلاعاتی کرسی به نشانی http://ucet.ir  ثبت‌نام نمایند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: جایزه برای آموزش, فراخوان, فراخوان جایزه, فراخوان رایگان

دیدگاه ها