منو

اینستاگرام فراخوان نقاشی|نخستین جشنواره نقاشی اینستاگرامی اُنر

≡ فراخوان نخستین جشنواره نقاشی اینستاگرامی اُنر منتشر شد. ≡

 

نخستین جشنواره نقاشی اینستاگرامی اُنر (owner) با هدف حمایت از خانواده و پاس نهادن به خلاقیت کودکان و نوجوانان برای سنینِ ٧ تا ١٢ سال (گروه اول) و ١٢ تا ١۶ سال (گروه دوم) در فضای مجازی برگزار می‌گردد:
نقاشی کنید، لایکِ بیشتر بگیرید و جایزه ببرید
■ گام اول: به صفحه اینستاگرامی ما به آدرس owner_ir سر بزنید.
■ گام دوم: خانوادۀ اُنر را می بینید که با محصولات اُنر برخوردی استعاری کرده‌اند. برای مثال؛
دخترِ خانواده از «ماژیک علامت زن» به عنوان چراغ قوه استفاده کرده و پسرِ خانواده از «جامدادی» به عنوان قایق برای دریانوردی‌اش و پدرِ خانواده با «قیچی مُدل بُر» چمن‌های حیاط را کوتاه کرده و مادرِ خانواده با «مدادرنگی» شال‌گردن بافته است.
■ گام سوم: شما نیز می‌توانید خانواده خودتان را نقاشی کنید و با استفاده از محصولات اُنر در نقاشی‌تان؛ فضایی بسازید، عکس بگیرید و برای ما دایرکت کنید.
■ گام چهارم: لطفا نام و نام خانوادگی، سن و مقطع تحصیلی را به صورت جداگانه دایرکت کنید. (روی نقاشی‌‌ها ننویسید)
■ گام نهایی: اُنر پس از بررسی‌های اولیه ، عکس‌های ارسالی شما را در پیج خود به نمایش می‌گذارد و به پنج نفر از هر گروه اول که بیشترین لایک‌ها را گرفته‌اند (به دلیل ایده و اجرای خلاق‌شان ) ،تبلت دانش آموزی به همراه یک بسته محصولات اُنر و گروه دوم ، تبلت به همراه یک بسته محصولات اُنر جایزه می‌دهد.

≡ اینستاگرام: https://www.instagram.com/owner_ir

■ مهلت ارسال آثار: ٣٠ بهمن ‌ماه ۱۳۹۵
■ اهدای جوایز: ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۵

■ لازم به یادآوری است که اُنر برای استفاده از آثار پذیرفته شده در تبلیغات خود؛ چاپ در آگهی‌ها یا بروشور و دیگر اقلام تبلیغاتی با ذکر نام صاحب اثر آزاد خواهد بود.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها