منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان هشتمین جایزه ادبی یوسف

فراخوان هشتمین جایزه ادبی یوسف توسط اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی منتشر شد.

  • مهلت: ۱۵ شهریور ۱۳۹۷

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در ایرنا، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: دفاع از حریم اهل بیت (ع)، مدافعان حرم و امنیت، راهیان نور، مقاومت و بیداری اسلامی موضوع اصلی داستان ها انتخاب شده است.

سرهنگ جلیل وحیدی با اشاره به اینکه تعداد صفحه های اثر ارسالی نباید بیشتر از ۱۵ صفحه /حدود چهار هزار کلمه/ باشد، افزود: آثار به صورت تایپ شده و در ۲ نسخه ارسال شود و نباید پیش از این در کتاب مستقل یا نشریه ای منتشر شده باشد.
وی با بیان اینکه محدودیتی از نظر کمی برای ارسال آثار وجود ندارد، ادامه داد: توجه به ویژگی های بومی، پرداخت به حماسه آفرینی های رزمندگان در عملیات ها و یگان های استان، دستاوردهای استانی دفاع مقدس و تبعات این حماسه آفرینی در استان، شخصیت های شناخته شده دفاع مقدس استان و استفاده از زبان و گویش های محلی امتیاز ویژه در ارزیابی دارد.
سرهنگ وحیدی با اشاره به اینکه مقاومت ۴۵ روزه خرمشهر و حماسه فتح آن موضوع بخش ویژه این رویداد است، بیان کرد: بخش ویژه و بخش دانش آموزی به صورت جداگانه داوری شده و به ۲ اثر برتر جایزه جداگانه اهدا می شود.
وی با اعلام اینکه داستان های منتخب این رویداد، ویرایش شده و در مجموعه ای منتشر می شود، افزود:علاقه مندان آثار خود را تا ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۷ به اداره کل حفظ آثار و نشرارزش های دفاع مقدس استان یا به آدرس پست الکترونیک a.g.defa@gmail.com ارسال کنند.
وی با بیان اینکه زمان اعلام نتایج و برگزاری مراسم پایانی مهرماه ۱۳۹۷ است، ادامه داد: نام، نام خانوادگی، سال تولد، تحصیلات، آدرس محل سکونت، آدرس الکترونیکی و شماره تماس در انتهای داستان درج شود.
به گزارش ایرنا آدرس دبیرخانه هشتمین جایزه ادبی یوسف، ارومیه، خیابان شهید آیت الله دستغیب، خیابان دفاع مقدس، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی تعیین شده و صندوق پستی ۱۱۵۸- ۵۷۱۵۷ و شماره تماس ۰۴۴۳۲۳۴۲۴۵۸ برای ارتباط با شرکت کنندگان این رویداد ادبی در نظر گرفته شده است.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان شعر و متن ادبی

دیدگاه ها