منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان هفتمین دوره رقابت بین المللی Marianne Brandt ۲۰۱۹

فراخوان هفتمین دوره رقابت بین المللی Marianne Brandt ۲۰۱۹ منتشر شد.

  • مهلت: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

■ این مسابقه در سال ۲۰۱۹ هفتمین فراخوان خود را همزمان با صدمین سالگرد تاسیس باوهاوس در سراسر آلمان و جهان اعلام نموده است. این رویداد بین المللی بر پتانسیل کاربردی و استعاری شیشه، به عنوان یک ماده که تاثیر بی نظیری در ساخت و شکل گیری مدرسه طراحی آلمانی داشته است، متمرکز می باشد. هر روز دنیا را از طریق شیشه میبینیم، عینک ها، پنجره ها، کابل ها و فیبرهای نوری هستند که اطلاعات از طریق آن ها عبور می کند همچنین شیشه جلو اتومبیل ها، لنزهای میکروسکوپ، تلسکوپ و دوربین ها. این مهم ترین وسیله برای درک ما از محیط اطرافمان و فرصتی برای شکل گیری بینش ما نسبت به ابعاد دیگر زندگی می باشد.
■ این رقابت از سال ۲۰۰۱ توسط بنیاد فرهنگی Saxony و شهر Chemnitz هر سه سال یکبار برگزار می شود.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای همه افراد از سراسر جهان آزاد است.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ «I am all of glass». این موضوع برگرفته از شعر ماریان برانت می باشد.

≡ بخش های این رقابت:

■ طراحی: محصولاتی که ویژگی های شیشه را شامل می شوند، همچنین طرح هایی که مصنوعات عملی و مفید را با توجه به ویژگی های شیشه ای توسعه می دهد.
■ عکاسی: گروه عکاسی، به دنبال تصویری است که باعث تغییر در دیدگاه های درخشان و حسی مواد و اهمیت شیشه می شود و کارهایی است که به صراحت ویژگی های آنها را از مشاهدات و مطالعه های مادی استخراج می کند.
■ تجربه: این دسته ویژه بر روی فرآیندها و طرح هایی برای اکتشاف آزمایشگاهی و غیره از شیشه در فرایندهای طراحی متمرکز است. درخواست ها شامل ترتیبات تجربی، مطالعات و مدل هایی برای کشف ابعاد احتمالی مواد و همچنین اکتشافات هنری آزاد از دیدگاه ها و کابوس ها در نور و شفافیت می باشند.

≡ شرایط آثار:

■ شرکت کنندگان ابتدا باید آثار خود را به صورت دیجیتال ارائه دهند. و پس از دریافت هزینه ثبت نام در وبسایت رسمی باید اثر خود را در قالب یک فایل pdf با حجم ۵ مگابایت ارسال کنند.

≡ هزینه ثبت نام:

■ مبلغ ۳۰یورو

≡ جوایز:

■ به هر کدام از برندگان رده طراحی، عکاسی و هنر مبلغ ۵۰۰۰یورو اهدا خواهد شد.
■ همچنین چندین جایزه ویژه دیگری نیز وجود دارد.
■ تعداد ۶۰ اثر نیز در موزه صنعتی Chemnitz آلمان به نمایش گذاشته می شوند.

≡ لینک ها و دانلود ها:

■ برای ورود به سایت اصلی مسابقه «اینجا کلیک کنید».

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان صنایع دستی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها