فراخوان پذیرش نمایش‌نامه برای اجرا در مرکز تئاتر کانون در سال 1399

فراخوان پذیرش نمایش‌نامه برای اجرا در مرکز تئاتر کانون در سال ۱۳۹۹ منتشر شد.

  • مهلت: ۱۵ آبان ۱۳۹۸

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده توسط اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، علاقه‌مندان تا پانزدهم آبان سال ۱۳۹۸ فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله تهران ارائه کنند.

شرایط و اولویت های پذیرش درخواست ها

  • در این فراخوان اولویت به نمایشنامه‌هایی داده می‌شود که به داستان‌ها، قصه‌ها و فرهنگ ایران بپردازد. در عین حال نمایش‌نامه‌ها می‌تواند اقتباسی از داستان‌های چاپ شده کودک یا نوجوان یا نمایش‌نامه ایام ویژه سال (ایام ملی و مذهبی) باشد.
  •  کارگردانانی که سابقه فعالیت هنری در عرصه تئاتر کودک و نوجوان دارند و در دو سال اخیر موفق به اجرا در مرکز تئاتر کانون نشده‌اند در صورت تصویب اثرشان در اولویت اجرا قرار خواهند گرفت.
  • تعداد پذیرش نمایش و نمایش‌نامه‌ها به کیفیت و ظرفیت سالن‌ها بستگی دارد تا پس از تایید اثر و با هماهنگی کارگردان و مدیریت مرکز تولید تئاتر در سال ۱۳۹۹ اجرا خواهد شد.
نحوه ارزیابی آثار و کمک هزینه ها
  • نمایش‌نامه‌ها در دو مرحله از سوی شورای مرکز تولید تئاتر و شورای کارشناسی بازخوانی و بررسی می‌شود و در صورت تایید با کمک‌هزینه تولید با توجه به سابقه و تجربه کارگردان به سه گروه «الف» پیش‌کسوتان و کارگردانانی که بیش از ۱۰ نمایش تولید کرده‌اند، «ب» کارگردانانی که کمتر از ۱۰ نمایش تولید کرده‌اند و «ج» حمایت از آثار ارزشمند تقسیم خواهد شد.

راه های ارتباطی

  • علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت متن کامل فراخوان پذیرش نمایش‌نامه به پایگاه خبری کانون به نشانی kanoonnews.ir مراجعه کنند یا در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۹۶۶۱۱۹ داخلی ۳۱ کارشناس این بخش تماس بگیرند.
لینک ها و دانلودها

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه